Pan Sloane - Everybody Must Get Sloaned (2014) (epizoda)

Hmmm, tak nevím, buď mám epizody na svém DVD rozdělené jinak, nebo obsah ke čtvrtému dílu příliš nesedí. Bleskově zorganizovaná rozlučka se svobodou a její následky byly skvělé, ale nejvíc mě tentokrát dostala záměna listovních zásilek a osud pana Pitmana.// "Ty bez hazardu nevydržíš ani den." "Chceš se vsadit?"

Pan Sloane - It's a Date, Mr. Sloane (2014) (epizoda)

I druhé setkání s Jeremym Sloanem mě velice bavilo, dostala mě jeho schopnost získat a zase ztratit práci během několika okamžiků i jeho nenucené zahájení konverzace v železářství. Zatím se seriál vyvíjí tím správným způsobem a já doufám, že bude takhle i pokračovat.

Pan Sloane - Meet Mr. Sloane (2014) (epizoda)

První epizoda mi představila tragikomickou postavu Jeremyho Sloana, o kterém jsem okamžitě věděl, že mi bude krajně sympatický. Tvůrcům se podařilo vytvořit fungující retro atmosféru šedesátých let, bavily mě i flashbacky z minulosti hlavního hrdiny a těším se na další díly.

Quacks - The Indian Mesmerist (2017) (epizoda)

Seriál se naštěstí stále drží ve stejných kolejích, a přestože mě indický hypnotizér příliš nebavil, ostatní dění mi vše vynahradilo. Chudák William. Z toho, co jsem zatím viděl, jsem došel k přesvědčení, že se chirurgy v té době stávali hlavně muži se sklony k sadismu. Vzpomněl jsem si na utrpení Ala Swearengena v seriálu Deadwood.

Dabing Street (2018) (seriál)

Na seriál jsem se převelice těšil, o to větší jsem zažil zklamání. Zpočátku jsem se velice dobře bavil, s přibývajícími epizodami se jejich kvalita postupně snižovala a mně se nechtělo věřit tomu, jak se dá prošustrovat solidní téma a kvalitní sestava tvůrců. Došlo to tak daleko, že jsem se těšil, až seriál definitivně skončí, protože mi už opravdu lezl na nervy. Tomu říkám promarněná šance.

Dabing Street - Poslední dabing (2018) (epizoda)

Na rozdíl od předchozí epizody přidávám hvězdičku navíc, protože seriál skončil, a to je zpráva, která si zaslouží ocenění. Úplně jsem se zatetelil štěstím nad návratem režiséra Jandy, ale dlouho mi to nevydrželo. Teroristické útoky v New Yorku, proč vlastně?

Dabing Street - Destrukce (2018) (epizoda)

Jedenáctou epizodu jsem ohodnotil jednou hvězdičkou, protože jsem nepřišel na to, jak bych dokázal odůvodnit vyšší počet. Na seriál jsem se začal dívat, protože jsem věřil, že se budu skvěle bavit, ale teď jsem se dostal do fáze, kdy se nebavím, naopak jsem pěkně naštvaný.

Dabing Street - Monitoring (2018) (epizoda)

Jedna slabá epizoda stíhá druhou. Proč jsem si jen myslel, že to bude bez Kapitána Filcky lepší? Proč by se měla dabovat defekace a zvracení? Doufal jsem, že s příchodem Michala Krose přibude humoru, ale nestalo se tak. Skoro jsem se nebavil, takže si říkám, jestli dvě hvězdičky nejsou příliš dobrým výsledkem.

Dabing Street - Inzerát (2018) (epizoda)

Kromě přísahy na levé varle a Pavlova spontánního pouličního dabingu, jsem se neměl nad čím bavit. Příběh se prakticky nehnul z místa, scény Eva/ Lenka mi připadají jedna jako druhá a jediným dalším pozitivem byl konec Kapitána Filcky (alespoň doufám).

Dabing Street - Ceny Františka Filipovského (2018) (epizoda)

Ani tentokrát to nebyla žádná sláva, ale alespoň nedošlo na Kapitána Filcku. Nejvíc jsem se pobavil u ranní porady, Eva Archová byla zatraceně dobrá ve změnách tématu, místy jsem si vzpomněl na Kroupu seniora, když hodnotil prozatímní výsledky své školní docházky.