U pokladny stál... (1939)

Nejlepší Burianův film a skvěle ho doplňuje Marvan. Klasika všech klasik.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Nejvíc komiksový film, co jsem kdy viděl. Ten vizuál a soundtrack jsem si doslova užíval. Takové filmy by měl Marvel dělat a budu spokojený!

Bohemian Rhapsody (2018)

Jedním slovem: dokonalost. Marně přemýšlím, jestli jsem v kině byl na lepší filmu. Malek by si Oscarů za tohle zasloužil vagón. Ze závěrečného koncertu jsem měl husí kůži.

Pásky z Nagana (2018)

Dechberoucí dokument. Vtáhlo mě to přesně do doby, když jsem se s rodiči jako malý koukal na finále a nemám slov. Řemeslně je to dokonale odvedená práce. V jednu chvíli jsem se téměř přistihl s radostnýma slzama. Po 20 letech skvostně oprášený dokument o jednom z největších úspěchu v naší historii a to nejen té sportovní!

Upgrade (2018)

Vcelku by tomu nebylo, ani nějak, co vytknout, ale konec byl, na mě, už trošku moc. Ale jinak jsem pozitivně překvapený.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Rád bych dal víc, ale nemůžu. Harryho jsem viděl, ale nějaký fanboy nejsem, takže jsem byl celkem zklamaný. Vizuálně je to úžasné, o tom není debaty, ale.. Je tam kupa nových postav, ale jaksi není čas si k žádné z nich vybudovat nějaký vztah a vícéméně se 3/4 filmu nic moc, kromě tlachání, neděje. Podle názvu by se dalo čekat, že se film bude motat hlavně okolo Grindelwalda, ale je to celé vlastně o Credencovi. Trochu akce a napětí má film až na konci, což je na poměrně dlouhou stopáž málo. Plus je ješte Jude Law, který hraje mladého Brumbala úžasně a Depp, který po dlouho době hraje to, co mu sedí.

Ant-Man a Wasp (2018)

Je příjemný koukat na Marvelovku, kde se neníčí celá planeta a není to samý výbuch. Hledání ztracené matky bohatě jako hlavní děj stačilo. Vtipné, nenásilné a oddechové.

Psí ostrov (2018)

Opět originalní a koukatelné pro celou rodinu. Anderson prostě umí.

Halloween (2018)

Na pokračování po 40 letech je to víc než slušný! Parádní je soundtrack.

Nepřátelé (2017)

Dlouho mě takhle žádný film nechytil! Christian Bale tu hraje až na dřeň a je vyloženě dokonalý!