Černobyl (2019) (seriál)

Pro mě zaručeně nejlepší (mini) seriál! Ani jeden z pěti dílů neklesal na úrovni a každy byl dost různorodý. Jasných 100%.

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Ten pád vrtulníku byl reálně až za pár měsíců, ale to se dá odpustit. Tenhle díl je ještě o něco lepší, než ten první. Skvost.

Hnüs (2019)

Bohemian Rhapsody mě bavilo vážně hodně, ale tohle je ještě o stupínek výše. Sex, drogy a rock'n'roll tenhle film vystihují (a dost chlastu). Mötley Crüe šla teda úplně mimo mě, ale dokážu si představit, že takhle nějak to muselo být. Surové, neučesané a šílené. Klobouk dolů, že film si nebere servítky a členové kapely to dovolili takhle natočit. Tremaine si to se svojí minulostí musel určitě užít.

Zlý časy v El Royale (2018)

Působilo to na mě jako Tarantinovka, ale “to něco” tomu chybělo. Nejvíc mě na tom vadila ale délka, klidně by to sneslo o půl hodinky méně.

Pátrání (2018)

Ten nápad, točit to přes sociální sítě a kamery nemá chybu.

Jack staví dům (2018)

“Pravé posláni není život, ale smrt..” Trier v plné parádě.

Král psanec (2018)

Na film od Netflixu je to výborná práce. Takovou dobu jsem čekal, jestli někdo natočí pokračování a konečně jsem se dočkal. Tohle jsem si vyloženě užil.

Děsivé dědictví (2018)

Dvě tomu dám za občasnou atmosféru, hudbu a kameru. Příběh šílený a logika taky těžce pokulhávala...