Sestra (2018)

Já nevím, z tohodle šlo vymlátit rozhodně víc. Prostředí bylo super, samo o sobě tvořilo poměrně dobrou atmosféru, do toho temná klášterní hudba a základ fajn horroru by tu byl, ale..Ale to je prostě vše, zbytek je klasické mdlé cliché. Postavy jsou nezajímavé, Sestra tam vlastně ani není moc vidět (až na konec), plno logických volovin..Za mě čistý průměr.

Neznámý voják (2017)

Wau, naprosto úžasná podívaná! Těžko bych hledal lepší válečný film. Za mě jasných 100%.

Srbský film (2010)

Čekal jsem větší šílenost upřímně. Spiš než odpornost, je film dobrý námět na zamyšlení k tomu, v jakém světě žijeme a že i tohle se někde může dít.

Coco (2017)

Jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší animáč, co byl natočený. Přiběh je naprosto dokonalý, skvělá hudba, prostředí a barevnost Mexika je dech beroucí!

Blade Runner 2049 (2017)

Naprosto skvělá záležitost! Ač by se mohl zdát film dlouhý a v některých chvílích zbytečně ukecaný, všechny dialogy mají svůj smysl,ne třeba hned, ale až v průběhu filmu. Vizuální stránka je úžasná a je dokonale doplňována hudbou, či zvuky, které dotvářejí správně temnou atmosféru. A hercům, těm není absolutně co k vytknutí. Po dlouhé době opravdu výborné sci-fi, které Vás pohltí svojí atmosférou!

To (2017)

Za mě teda jedna velká nuda. O "lekačky" mi v hororech nejde, mám radši ty s hutnou atmosférou a ta mi tu tedy absolutně chyběla. Dvě hodiny nudy s občasným fórkem. Plus jsou ale určitě děti, které zahrály výborně.