Růžový panter 2 (2009)

Za tu scénu s papežem dávám hvězdičku navíc, u toho jsem se upřímně smál. Ale jinak to bylo spíše podprůměrné až nepovedené (i když podle mě to není Stevem Martinem, jak tu občas někdo tvrdí). S rozhodně povedenějším prvním dílem se bohužel nedá srovnávat.

Legie (2010)

Nápad a námět to je dobrý, ale zpracování je fakt špatné a to i na béčko. Ale souhlasím s uživatelem Malarkey, že místo kde se film odehrává, je zajímavé a nějaké zajímavě napsaně postavy tu jsou taky a díky tomu tedy i dvě hvězdičky.

Poslední vládce větru (2010)

Dětská fantasy kde mě po celou dobu irituje hlavní hrdina a navíc poslední bitva mi přišla jak okopírovaná z bitvy u Helmova Žlebu z LOTRa Dvou věží. Jeden z mála filmů od mého oblíbence Shyamalana, který opravdu nemusím.

Božská extáze (2010)

Zájímavý nápad, který se zde ale bohužel moc nevyvíji. A osudy hlavních postav se mi nezdají moc probrané do detailu. Povrchní a bezduchá 80 minutovka, škoda.

Zlodějská partie (2009)

Podprůměrný film s jetě víc podprůměrnou zápletkou. A hlavní roli tam měl asi doopravdy Iphone, jak tu všichni oprávněně tvrdí. Lákavé herecké obsazení naprosto nechápu.

Transformers 3 (2011)

Michael Bay celkem zklamal, zbytečně dlouhý a naprosto jednoduchý, monotónní příběh se spousty filmových cliché, kdy jsem ke konci už skoro usínal. Ani komické situace mi nepřišly moc dobré. Jediné plus byly efekty, které suprově vynikly ve 3D kině, ale byly vidět hlavně až ke konci a to už jak jsem byl otrávenej, že jsem je ani tolik nevnímal. Za ty a za celkovou temnou atmosféru snímku dávám tři hvězdičky.

Jumper (2008)

Podprůměrný akční americký film, který se tváří, že přišel s něčím novým, ale přitom uvízl někde na půl cesty. Dějově neuvěřitelná nuda, jen na efekty a určitou dynamičnost se pěkně koukalo.

Benga v záloze (2010)

Čekal jsem něco jako Poldy, ale mělo to k tomu hodně daleko.. V podstatě mě bavilo prvních 5 minut, kde byl Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson. Potom už to bylo zdlouhavé a nudné. Trapná hláška násladovala další trapnou hlášku. Wahlbergovi tahle role vůbec nesedne, takže ani hercema (kromě prvních 5 minut) film nepřesvědčí..

Rychlejší (2010)

Od začátku až do konce pořád stejné.. Občas se pokusí řešit humorně nějaké vážnější morální ‘dilema’, jako např. jestli můžu zabít gangstera, ze kterého se stal kněz, ale zabil mi bráchu, ale ani to filmu moc nepomáhá. Ale na druhou stranu snaha o nějakou zápletku byla, takže lepší než nic.

Pánský klub (2022)

Už asi podle jména filmu a toho že se jedná o českou 'komedii', jsem měl tušit, co mě čeká...