Verdikt (1982)

Komorní drama z právního prostředí a jako bonus grandiózní výkon jednoho z největších gentlemanů všech dob, kterým Paul Newman bezesporu byl!

M3GAN (2022)

Režie byla čistá rutina.

Všechno, všude, najednou (2022) odpad!

Tak strašně hluboko akademie klesla, když tento film zahrnula do svých nominací. Patrně to někdo popletl při zatřídění pro nominace na Zlaté maliny. Jako překombinovaná ptákovina a úlet to může fungovat pouze v případě, že to nebudete brát vážně.

Konkurenti (1992)

Žánrová dialogovka s nášlapným hereckým obsazením. Dneska by to stálo šílený prachy! Ale kdo by se s tím psal, když všechno vyžere Mickey Mouse a jeho Marvelovky.

Blázni a dobrovolníci (1985)

Nezachránili to ani Tom Hanks a John Candy. Druhá polovina byla už jen slátanina.

Mike (2022) (seriál)

Gillespieho režijní rukopis se mi zamlouvá čím dál tím více :-)

Vítězové a poražení (1999)

Nejlepší film o americkém fotbalu, a to včetně zákulisní špíny. Stone a Pacino na vrcholu své slávy. Na nic se nekouká lépe. Ten feel NFL look je k nezaplacení. Cameron Diaz se dostala ke své nejlepší roli v kariéře. Dennis Quaid se do role dosluhujícího zadáka předávající štafetu Jamie Foxxovi dokonale hodil.

Hokus pokus 2 (2022) odpad!

Hanobení klasiky devadesátých let.

Monstrum (2022) (seriál)

Evan Peters v roli Dahmera naprosto exceluje. Je to výborný herec, kdyby byl snímek celovečerák, jednalo by se o aspiranta na Oscara. Samotný projekt má opravdu vysoké kvality a jedná se především o geniální sondu do lidského nitra monstra se jménem DAHMER.