Píseň lásky samotářky (2004)

nejlepší výkon scarlett johansson, který jsem viděl, doplňují jak john travolta tak i gabriel macht, příběh tří lidí, kteří ztratili vše co milovali a snaží se s tím vyrovnat, ale každý po svém, velmi dojemný film, john travolta ukazuje svoji třídu v roli starého muže, který vše ztratil, ale nakonec vše co miloval

Holka na hlídání (2007)

docela nuda, scarlett mám strašně ale v tomhle je opravdu zklamala měla by si vybírat daleko lepší projekty než je tohle doufám že to byl její poslední úlet

Austin Powers - Goldmember (2002)

zatím poslední příběh šíleného, ale neodolatelného austina powerse, skvělý začátek s tomem cruisem, gwyneth paltrow a spol,, jinak opět skvělé nápady nejlepší jak jsou u prohlídky toho doktora a ostatní se dívají přes plentu fakt super

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

pokračování šílené parodie na jamese bonda nám přináší opět mika myerse alias austina powerse v plné formě a opět nezkamal jelikož je zárukou že se vždy budete dobře bavit

Austin Powers: Špionátor (1997)

parádní komedie s pošahaným agentem v podání mika myerse rozesměje pobaví každého kdo má smysl pro humor

Andělé a démoni (2009)

výborné efekty, parádní hudba zimmermana, atmosféra vatikánu, dvě scény upálení jsou skvělé, Ron Howard dokázal co je zač, doporučuju se na tento film podívat, podle mého názoru je lepší než da vinci code

Kulový blesk (1978)

jedna z nejlepších českých komediií, o velkém stěhování, skvělými hláškami, neskutečnými postavami prostě při tomuto filmu se nenudíte ani minutu

Proroctví (2009)

docela solidní film, nečekal jsem sice že to bude tak hororovy, ale i tak si to zaslouží čtyři hvězdy zejména díky srážce metra v new yorku to bylo hodně dobré, tento film je něco mezi final destination a the day the earth stood still

Noc v muzeu 2 (2009)

stejne dobre jako prvni dil, zabavne, skvele efekty, skvely hank azaria a roztomila amy adams

Zack a Miri točí porno (2008)

tento film neni pro kazdeho jelikoz je v nem spousta sprostych slov, ale bez toho by to nebylo ono vynikajici komedie, ktera me velice pobavila skvelymi hlaskami, hlavni dvojka hercu si dokonale padla do noty