Zombieland (2009)

Pro mne určitě zklamání. Čekal jsem dle rencezí něco víc, protože jsem nevěřil, že jde nějaký film o zombiích natočit originálně a vtipně. Některá nadsázka a klišé děsně bili do očí, mnoho nelogičností a nereálné chování osob mně nakonec skoro donutilo dát dvě hvězdy. Ale scény s Billem Murayem a Harrelsonovi vtípky to nakonec vytáhly na tři.

Policajtka (2001)

Dialogy jsou dobré, ale nějak se to vleče, vleče, vleče...akce málo...a holky v uniformách mě moc neberou.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Kdybych se tu o TNM měl rozepsat, určitě nenapíšu nic nového - děsně vtipná záležitost. Řvaní ze spaní tomu nasazuje korunu když nepočítám cisternu klišé, obrovské přehrávání a strojené herectví, pokud lze vůbec říct, že to herectví bylo. Kristen si tím docela šlape po kariéře, ale chápu, že je třeba ty prachy nějak vydělat. O Edwardovi ani nemluvim, to je případ sám pro sebe. Takové množství nahých chlapeckých těl jsem snad ještě nikdy neviděl. A ten humbuk kolem a jak to americký teenageři prožívajm, především ti slonovití? Směšné...ale jako komedie bezkonkureční :)) jediné co lze vyzdvihnout jsou jakýs takýs triky.

Peklo (2003)

Zajímavá Van Dammovka z vězenského prostředí, která ale nepřináší nic nového a na dané téma už bylo natočeno mnohem více a lepších filmů. Ale šlo to.

Zelené peklo (2003)

Na Johna McTiernana slabá věc. Hádám, že už ze sebe dostal to nejlepší. Ale přesto to sahá po průměru tak nějak...řekněme.

Taking Off (1971)

Zajímavý film plný společenských paradoxů a situačního vtipu. Jestli se tohle hromadně dělo v Americe sedmdesátých let, tak ty rodiče docela lituju. Hudba taktéž sedící ve všech partiích a přítomnost neherců, nebo respektive startujících herců je příjemná. Úžasná Linnea Heacock :o) škoda, že to byl její jediný film. Koukalo se na ní pěkně :oD

Vlak smrti (1993) (TV film)

Taková herecká obsazení a tak NUDNÝ a SMĚŠNÝ film...docela fail. Ale pár scén ušlo (Brosnan na vlaku).

Mise pomsty (2000) odpad!

Jako veselohra plná nelogičností to ujde :o) pobaví plytkým dějem, vtipnými dialogy a o to víc překvapí, že tento stejný režisér natočil Básníka války o pár let později.

Vnadné modelky (2006)

Klasický péčko, kde když už není děj (nebo tomu tak říkají) tak alespoň pěkný holky. Sem tam...dokonce jsem se občas i pousmál. Pořád lepší než...různá céčka, co se na nás valí na (z)Nově.

Legenda o Jiřím a drakovi (2004)

Výprava, přírodní scenérie a kostýmy dobré, ale příběh nic moc a opět spousta klišé, které jinak zajímavý námět krapet sráží. To i dračí doupě 2 mělo lepší zápletku.