Trainspotting (1996)

Nedokoukáno. Furt o tom samým. Z průseru do průseru a když už se z toho průseru vysekaj, zas do průseru. Na Requiem za sen jakožto kult o drogách to nemá ani omylem. Takové dvě a půl hvězdy to ale zaslouží. Ale ve dvě stě nejlepších filmů bych to neviděl.

Princezna Nevěsta (1987)

Opravdu moc pěkná (pěkně udělaná) pohádka, která potěší malé i velké. Hlavní klaďasové jsou tak sympatičtí, že si je zamilujete. A Peter Falk jako vypravěč? Co chcete víc?:-)

Malá Rita (1967)

Tuhle muzikálovou westernovou blbinu nezachraňuje ani Terence Hill. Skoro nic se tam neděje. A navíc, Malá Rita nemá dlouhé vlasy, takže působí dost asexuálně.

Kronika mutantů (2008)

Zpracováním podobné Lize výjimečných, ale ta měla alespoň charakterní herce. Thomas Jane si hraje na drsňáka, kterýmu nevěřím ani nos mezi očima. Přehrávání, příliš viditelných kompových úprav, spousta klišé a předvídatelný děj i konec. Navíc není specifikováno, jak Stroj funguje. Ale asi to není třeba... Ale mělo to (doslova) pár dobrých scén. Jinak naprosto zbytečný film.

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Nějak mi nejde na mysl tolik těch pětihvězdičkových hodnocení. Jediné na co se z toho dalo koukat byla samotná Matka Slz (oblečená i neoblečená).

13 duchů (2001)

Jsou to takové dvě lepší hvězdy. Skoro tři, ale prostě to na průměr nemá. Atmosféra je zanedbatelná, všechno působí takovým zvláštním dojmem, kde se vytrácí napětí a spíš čekáte, čím vás film překvapí. Ničím. Konec je předvídatelný, herecké výkony nic moc a jediné co stojí z mého hlediska za zmínku je pár těch duchů. Zvlášť ta pořezaná nahatice.

Star Wars: Klonové války (2008)

On to vlastně je předfilm k velkému seriálu, který k nám možná i někdy dorazí, ale...nechci se dotknout SW fanoušků, ale nic moc to zrovna nebylo :-)

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Tupá a podbízivá vykrádačka Indiany Jonese, disneyovky Kačeři z Kačerova, Willyho Foga a jiných klasik. Klasicky blbí záporáci, trapnej hlavní záporák, idiotské herecké výkony a kungfu mniši. Od odpadu to zachraňuje snad jen...já ani nevim. Nepřipadá mi že by ten film vám nic nedal. Uvědomíte si, že na filmy podobného typu nemá cenu koukat. Pár scénáristicky zajámavých dialogů ušlo, ale byly asi tak přirozené jako mír na Zemi.

Sexy Pistols (2006)

Rádoby vtipný western. Podsouvané vtípky, dekadentní děj a jen pár dobrých scén. Celkově dost zklamání.