Vyjednavač (1998)

Až na pár wtf? momentů to bylo fakt parádní. Dějově je to podobný Johnu Q., ale je to asi tak 10x lepší.

Méďa (2012)

Až nečekaná pecka! Jsem fakt příjemně překvapenej, jak moc jsem se u tohodle nasmál. Ted je asi ta nejvíc cool fiktivní postavička v komedii, co jsem kdy viděl, a třeba takovýho Paula smetla na plný čáře. Děj točící se kolem Wahlberga a Kunis mi docela seděl, vyhejbal se patosu a každá scéna byla nějak vypointovaná tak, že jsme se u ní zasmál. Navíc je tu spousta popkulturních narážek, u kterejch jsem se bavil a konkrétně Sam "Flesh Gordon" Jones tu má snad to nejlepší cameo v dějinách. A scéna Teda u pracovního pohovoru se jednou stane legendární! Jsem trochu zklamanej koncem, ale stejně to necham na pěti hvězdách.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

No líp než Krobot by zahrál Hnátka snad už jenom Marlon Brando. A i proto mi mi nijak nevadilo, že si postava Hnátka uzmula převážnou část filmu a ostatní jako Luňák, Kužel, Ludva nebo předseda Vorel tu hráli spíš druhý housle. Styl a dávkování gagů mi přišlo podobné seriálu, takže bych řekl, že tenhle prequel rozhodně nezklamal, ba naopak udělal ochranný známce "Okresní : Přebor" dobrý jméno a mě dostatečně pobavil.

Pokoj (2003)

Jednoho dne jsem měl chuť si zkouknout nějakej novej film a když jsem nemohl najít nic, na co bych měl zrovna chuť, tak jsem na csfd zabrouzdal v "nejkontroverznějších filmech", našel tohle a po přečtení pár komentářů jsem se rozhodl si tohle stáhnout a fakt nelituju. I když tomu dávám odpad, tak musím říct, že to není odpad jako Panic je nanic nebo Playgirls, který jsem téměř nebyl ani s to dokoukat. Tohle je klenot mezi odpady!!!! Protože takhle debilní film, kterej vás bude celou stopáž svojí demencí bavit a u kterýho se nemůžete dočkat další scény plný demence, prostě neexistuje. Scény, který vůbec nepochopíte, proč tam jsou. Postavy, o kterejch nikdy nepochopíte, proč se tam objevily. Dialogy, který nedávaj vůbec smysl a jsou úplně totálně debilní. Sestříhaný je to tak, že máte pocit, že na to koukáte na po vypití dvou litrů okeny A celkově je to prostě asi nejdivnější romantickej film, kde nic nedává smysl. Navíc Wiseauův akcent, to je prostě lahoda pro uši. Teď - čerstvě po dokoukání - se hodně bavím zjišťováním různejch zajímavostí a článků o to The Room a nestačím se smát! Lisa, you are tearing me apart! Btw. co na tomhle stálo 6 000 000 dollarů? Tohle bych snad natočil sám za 60 dollarů. :D Uptade rok po zhlédnutí: Měním z odpadu na pět hvězd, tohle je prostě bomba!

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Nebylo to tak geekovské, jak jsem očekával (pro mě spíše dobře) a pár narážek na SW nebo ostatní alien filmy jsem zrovna 2x nepochytil, protože ještě v rámci tohodle nejsem tolik sběhlej. Ale i tak to byla jedna z nejlepších pohodovejch komedií na odpočinek za poslední dobu. Paul je charakterově strašně boží a Rogenův dabing mi k němu suprově seděl, Frosta s Peggem vidím pokaždý rád a Kristen Wiig byla děsně roztomilá.

Avengers (2012)

Avengers strikes together! Watch your ass, emzáci! Tak týhle parádě prostě nechybí vůbec nic a i když tu každej dostal prostoru zhruba stejně, tak Downey jr./Iron Man tomuhle filmu totálně vládne a jeho hlášky grimasy mě ze všech bavily nejvíc.Teambuildingová sekvence filmu je taky boží a závěrečnej skoro půlhodinovej fight s emzákama je totálně brutál hyper mega nážez.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme.

Memento (2000)

Tradičně skvělý Nolan

Náš vůdce (2008)

Spolu s Klepáním na nebeskou bránu je to můj nejoblíbenější německej film. Můžu doporučit.

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Marty je slušnej borec. Už jenom za to obsazení by si zasloužil medaili, protože takhle parádně obsazenej film jsem snad ještě neviděl. Jeho otec tu hraje největšího teplýho slizskýho úchyláka a fandu Queenů tak věrohodně a upřímně, že dal svojí postavě snad trojnásobný grády. A i další postavy pobaví, třeba i jenom cameo role drsnýho taťky šikanujícího syna nebo postiženej Štěpán. A taky ten chlapík, co hrál boha, to byl fakt kabrňák. Koneckonců jak pan režisér sám napsal "Herce si vybírám z řad kamarádů - alkoholiků, drogově závislých a jinak narušených jedinců, takže autenticita je zajištěna, jedná se vlastně o takovej art brut." Po scénáristický stránce mi to přijde tak akorát a celková cesta a následnej sešup jehovisty mě nepřestávala po celou stopáž bavit, je vidět, jak si na tom scénárista vyhrál. I po technický stránce jsem cejtil od Život není krásný mírný zlepšení, takže tomuhle dám 80% a budu se těšit na další počin "Máma má raka". :-))))