Bravo, girls! (2000)

Ta jedna hvězdička je za pěknou mladou Kirsten Dunst a ty čtyři hvězdičky, který chyběj, jsou za tenhle film. :)

60 sekund (2000)

Mno jo, musím dát 5* a prohlásit, že tohle je jeden z mejch nejoblíbenenějších filmů. Film, který jede od začátku do konce, s výborným obsazením, hustou atmoférou, docela slabším záporákem (asi jediná slabina filmu) a především ďábelským soundtrackem, kterým se nemůže pochlubit snad žádnej film a mj. přenádhernou károu Eleanor (mňam, mňam, mlask !). A závěrečná honička v právě Eleanoře je to pro mě prostě pastva pro oči. Prostě je to film, kterej jsem viděl už asopň 20x a můžu se na něj dívat furt dokola a nikdy mě nepřestane bavit. I když koukám, že jsem jeden z mála, komu se to fakt líbilo. Mno, co se dá dělat.....

Lhář, lhář (1997)

Tenhle film sám o sobě nestojí za nic, ale Carreyho humor a jeho neuvěřitý kreace, ďábelský mimický výrazy a tak nějak jeho charisma z tohodle filmu dělají příjemnou odpolední podívanou. Ale jak říkám, nebejt tam Carrey, kterej je prostě komediální bůh, tak po tom ani neflusnu.

Rambo II (1985)

Tak tohle je čistokrevnejch 5 hvězd. Trošku pomalejší začátek a příprava k akci filmu vůbec neškodí, protože jsem měl čas se tak připravit na totální masakr. Pak totiž Johnny Rambo začne se svejma fintičkama s nožema, samolama a desítkama jinejch prostředků k zabíjení a kosí jednoho maníka ve Vietnamu za druhym. Filmu graduje tempo takovým způsobem, že na nějaký přemejšlení o fyzikálních zákonech typu gravitace atp. neni čas, takže musím říct, jsem se bavil královsky. Ze všeho nejvíc mě dostala vyvražďovačka na lodi.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Hodně pohodová ač docela průhledná teenagerovská komedie, se sympatickým obsazením, kde je totálně nejlepší Larry Miller, jakožto otec, kterej nejspíš sežral všechno moudro světa, taky dobrej úměrnej příběh, kterej je zábavnej a vyhýbá se fekálnímu humoru. Navíc když k tomu připočtu dobrou hudbu vyjde mi dost cool oddychovka na hodně zkouknutí ! "Víš, můj kamarád Cameron má velkej zájem o Biancu Stratfordovou" - "Má bradavky s příchutí piva nebo co?"

Elektra (2005)

Hodně dlouho jsem neviděl takhle trapnou adaptaci komixu. Jennifer Garner jako Elektra hraje docela dobře a tenhle film táhne alespoň ze dna bídy, zato ty další 2 postavy otce a dcery (Goran Visnjic a Kirsten Prout) tam byli naprosto zbytečně a myslím, že by bylo jednodušší je ze scénáře rovnou škrtnout. Ty dlouhý, debilní debaty o hovnech mě strašně nudily a než došlo k nějaký akci, tak jsem měl práci s tím, abych neusnul. Sled událostí se vcelče jako šnek a navíc záporáci v tomhle můvíčku jsou extrémně nízkorozpočtoví.

Predátor (1987)

Skvělej akční film s nadupaným tempem a masakrózní ústřední trojicí Arnie - Weathers - Duke, která se s ničím nesere. "Jseš raněnej, vykrvácíš" - "Na vykrvácení není čas"

Jak nezískat Pulitzera (2003)

Ničím nezajímavá a od prvních minut nudící záležiost s tragickým Christensenem.

Hitman (2007)

Big Zklamání. Tomuhle akčňáku neuvěřitelně ublížilo obsazení Timothy Olyphanta, páč jemu toho nájemnýho zabijáka neuvěříte, ani kdybyste se vobtáhli. Zbytečně překombinovaná zápletka nebo sem tam nějaká ta (dost) nepovedená přestřelka tomuhle filmu rozhodně nepomůže.

Couch (2003) (TV film)

Podivná dvouminutová groteska s celkem vtipným Sandlerem.