Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Velmi přiblblá komedie s neuvěřitelným grimasy vytvářejícím Carreyim, která je ale velice zábavná a vtipná! Ale nebýt toho Carreyho "kouzla", tak nevím,asi bych to nedokoukal.

Batman a Robin (1997)

No dost mě zaráží, že režisér, co natočil něco tak nesmírně kvalitního jako je Telefonní budka, dokáže i s takovýmhle obsazením natočit takovýhle zkurvení předtím dost povedenejch filmů o Batmanovi. Nebral jsem to ale vůbec vážně a dokoukal to bez větší újmy.

Pátý element (1997)

Dokonalá sci-fi se vším všudy. Originální a perfektně zpracovaný příběh, skvělé herecké výkony (především dvojice Willis - Jovovich),strhující atmosféra a šokující závěr. Jeden z mých oblíbených filmů, o kterém nejde psát nic jiného,než jen chválu.

Frank McKlusky (2002)

Neskutečná debilita,ale místy dost zábavná.

Policajtem proti své vůli (2005)

Akční sekvence nestojej skoro za nic, scénář průměrnej a režie nevýrazná. Jediným kladem tohodle filmu je v podstatě jen úřední dvojce Eugene "Jimův otec" Levy a Samuel L. Jackson, protože ti dva tenhle film fakt táhnou a díky nim se na ten film dá koukat.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Skvělá podívaná i po více než dvaceti letech. Tento film sice nedisponuje silným scénářem atd., ale je to natolik svižné a zábavné, že je to prostě skvělá podívaná.

Interstate 60 (2002)

Geniální hudba, perfektní Jason Mardsen, atraktivní Amy Smartová, černý humor, tajemná minulost, nezapomenutelné dialogy,propracované postavy.... mám pokračovat?

Plump Fiction (1997) odpad!

Naprostý vrchol ubohosti a nevkusu.Vážně ten nejhorší filmový odpad, jaký si dovedete představit.

Chechták (2007)

Nefungovalo to, čekal jsem pecku jako "Zahulíme, uvidíme", ale tohle je fakt trapárna.