Undercover (2019) (seriál)

Moc pěkně natočené, dobré obsazení, není to klasický hollywood což hodnotím ve skrze jedině kladně. Nevím jak moc je to na reálném základu, Ferry skutečně existoval. Bratři Bergerové (druhá série) asi ne, Každopádně napínavý děj až do konce doporučuji vřele.

Ferry (2021)

Bylo mi jasně řečeno ,, nejdřív film, pak seriál". Je pro mě až skoro absurdní kde v zemi kde je běžně kokain a marihuana užívají běžně 50níci tyhle věci a krátí si nedělní odpoledne u karavanu extází :) Jinak nic převratného. Poměrně jasný děj a průhledný scénář. Taková téměř řekl bych oddychovka.

Duna (2021)

Ta čtvrtá hvězda je za příslib druhého dílu. Nečetl jsem předlohu (nehrál jsem hru) :) Tak nemohu srovnávat. Audio-vizuálně úžasné. Scénář bych si uměl představit víc k zamyšlení. Nicméně hodnotím herecké obsazení a výpravu + děj který byť je trochu prázdny není rozhodně k unudění. Hans Zimmer udělal obrovský kus práce, ostatně jako vždy.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Určitě velice zajímavá sociální sonda jak se chová masa lidí pokud jde o volbu mezi životem a smrtí. Celkově jsem k tomu byl skeptický, všude na člověka útočí že to musí vidět a že to je bomba. Ale je pravda že korejská díla stojí v posledních letech za to. Tohle z toho nevybočuje. Mistrně natočeno. Skvěle napsáno. Nelze nezhltnout jinak než najednou. Určitě překvapivý závěr jak má být. Moc doporučuji. Jen děti opravdu pošlete k babičce a zkontrolujte rodičovský zámek na netflixu :)

Úplně cizí lidé (2021) (seriál)

David E. Kelly umí, ale tohle je jeden z projektů který mu dle mě moc nevyšel (obsese spojená s Nicole Kidman kterou obsazuje v poslední době mi také už unavuje). Děj který nezaujme, neskutečně dlouhá stopáž, na konci nepřijde uzavření. Všichni na drogách a to je vše. Hlavně ať po touze za honbou po penězích neuvažuje nad druhou sérií.

Lovci hlav (2011)

knihu jsem nečetl, ale film byl tedy něco neskutečně matného, trapného, bez špetky nápaditosti. Jestli to byl záměr tak se moc omlouvám, asi si půjdu do vlasů napatlat vysílače. Totální ztráta 100minut života.

Nikdo (2021)

Nějak nevim kam zařadit takhle zbytečný film. Asi si neodnesu totálně nic krom pár vtipných momentů a zvrhlého úsměvu Boba Odenkirka kterého jako herce prostě žeru. Umím si představit lépe utracené peníze filmového průmyslu.

Your Honor (2020) (seriál)

Existuje špatný serial s Bryanem Cranstonem? Obecně by mi nebavilo nic ze soudní síně. Proto je tenhle seriál úplně z jiného ranku. Velmi dobře udělaný příběh. Skončit měl jak měl (stejně jako Breaking Bad). Minimálně poslední díl režíroval sám Bryan. Jediný díl neměl hluché místo. Možná bych si uměl představit menší počet dílů, ale to už je jen detail.

Čas (2021) (seriál)

Asi nejlepší psychologické drama poslední doby. Místy velmi surově natočené, výborně odvyprávěný příběh který mi nutil vydržet až do poslední vteřiny.

Pán tygrů (2020) (seriál)

Nejsmutnější dokument co se děje se zvířaty co jsem kdy viděl. Neumím říct dodneška jestli je Joe vlastně zlý nebo jen trochu vyšinutý co miluje zvířata. Určitě jedna z nejzajímavějších investigativních kauz kterou jsem kdy viděl zmapovanou. Fakt se tohle může na planetě dít?