Prometheus (2012)

Bohuzial tie pomerne negativne recenzie boli az prilis pozitivne. Film postupne straca zmysel a poslednu tretinu akoby natocil niekto uplne iny. A dvihat hodnotenie len preto, ze to bude mat mozno kedysi pokracovanie je absurdne.

Podfukáři (2004) (seriál)

Nadmieru sympatická parta, avšak na originalite 1. serie ubera fakt, že v podstate každý trik už bol v nejakom filme použitý. Update: Od 2. az po 7. sezonu - bezvyhradna srdcova zalezitost s mnozstvom skvele zahranych vedlajsich postav a zapletok.

Batman (1989)

Akokolvek su Nolanove adaptacie takmer dokonale, Burton na to siel inak - hravo a s humorom. A funguje to tiez znamenite.

Potíže s Harrym (1955)

Zname prostredie a zapletka, avsak na Hitchcocka netradicny pribeh a atmsofera. Rozkosna! Shirley vyvysuje film nad bezny priemer.

Podezření (1941)

Po rade skvelych filmov natocil Hitchcock podla mna holy nezmysel. Za rec stoji akurat kreacia Granta a Fontaine, avsak postavam a ich pocinaniu vobec nerozumiem.

Avatar (2009)

Ako sa blížil koniec filmu, hustota klišé na minutu stúpala ... som sa divil, že sa v poslednej scéne netlieskalo :-)

Horizont události (1997)

Ďalší z filmov, pri ktorom človek musí od prvého momentu vypnúť mozog, aby bol pozeratelný.

Pahorek (1965)

Super kamera, kopa skvelých hereckých výkonov a užasná gradácia snímku ...

Hanebný pancharti (2009)

Tarantino - v každej scéne .... strašne ukecaný, ale majstrovsky vypointovaný