Manželé a manželky (1992)

Cítim, že v tomto filme Woody trafil klinec po hlavičke a obsiahol k téme všetko, čo mohol a chcel. Páčil sa mi jeho jednoduchý nevnucujúci rozbor, opäť pobavila tá silená intelektuálnosť, ktorú jeho postavy vždy musia mať, pre mňa jeden z jeho lepších filmov. Okrem toho vo mne silnie dojem, že Woody v každom filme a nielen v menovci chce dať najavo radu, ktorou sa riadi - whatever works.

Pavouk (2007)

Dobrá rada do života - nikoho nestrašte s pavúkmi.

About Love (2005)

Tokio ****, Taipei **, Shanghai ***

Donggam (2000)

Donggam je skutočne skôr dráma ako romantický film, ale i tak zostáva nežnou výpoveďou o spoznávaní ľudí, ktorá pomocou hlavného dua skutočne zájde do hĺbky. Ale to vlastne ani nie je potrebné pripomínať, väčšina ľudí, čo videla nejaké juhokórejské filmy z týchto žánrov, mi iste dá za pravdu, že tieto filmy majú tú tendenciu.

Muž ve stínu (2010)

Ako už bolo povedané, v tomto filme prevláda forma nad obsahom. A ten obsah vážne niekedy pokulhává.

Souboj Titánů (2010)

Neviem o čom sa tu bavíme. Popcornová zábava ako má byť.

Exmanželka za odměnu (2010)

Strašná nuda. Gerard Butler vôbec nie je zlý, ale ten fenomén dávať ho do všetkých romantických komédií (trochu nadhľadu) mi už pije nervy. Aby som nezabudla, o Jennifer Aniston to platí viacnásobne.

The Jeff Dunham Show (2009) (pořad)

S01E01 - **; S01E02 - **** (aspoň pri porovnaní s prvým dielom); S01E03 - *** (konečne viem prečo ma Socha slobody pochodeň, Call of Duty stálo za to tiež, ale neskutočne ma otravuje Sweet Daddy D); S01E04 - ** (Peanutov klip je vskutku cool, Bubba J ma však nudí takmer rovnako ako Sweet Daddy D, takže najhoršia možnosť je dať im dvom veľa priestoru), S01E05 - ** (priveľa Bubba J a Sweet Daddy D, strašné); S01E06 - *** (Peanut a Walter sú fajn, Achmed sa dá tiež, Bubba J ako zvyčajne nuda); S01E07 - ** (Walter tu bol najlepší, čo je smutné vzhľadom na to, že ani jeho vystúpenie nebolo nijak špeciálne).

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Percy Jackson: Zlodej blesku alebo Percy Jackson: A takto to dopadne, keď bohovia nepoužívajú ochranu postráda originalitu, herecké výkony sú vcelku o ničom (možno ešte pri Seanovi Beanovi sa dá o niečom uvažovať), ale keď to človek berie len ako béčkový no brain teenage hrdinský film, tak to môže byť naozaj slušná zábava.