• Thriller

Žít a nechat zemřít (1973)

Moore je úžasnej,dodal ostřejší humor a jako Bond rozhodně obstál.On a Sean mi do postavy Bonda zapadají nejvíc,Lasenby byl suchej,Dalton a Brosnan by se spíše hodili do romantických filmů či komedíí,alespoň mi tak přišlo.Bondgirl sice trochu nesmělá a nevinná,ale sem zapadla.Škoda že neni nějakej originální herec pro Felixe Lithera,ten první z Dr.NO byl jako vyšitej.Prostřědí,děj a záporák jako vždy na jedničku.Dávam 5!!!!

Čelisti 2 (1978)

O hvězdičku víc jsem dal prvnímu dílu za originalitu,taky za neočekávanost,jinak nemam co vyčíst

Čelisti (1975)

Dokonalý,propracovaný se skvělým hereckým obsazením a atmosféra naprosto dokonalá.Upozornění pro ty,co ještě čelisti neviděli:skoukněte tenhle a pak druhý díl,další ne!!!!

Čelisti 3 (1983)

Naprosto trapně vypadající maketa žraloka do detailů,což jí uškodilo.Skoro sem viděl ty šrouby,co otevíraly a zavíraly čelisti.Nemá to s prvníma dvouma dílama nic společnýho.Ale škoda..

Čelisti: Pomsta (1987)

Atrapa žraloka trapná,ale oproti tomu co naráželo na stěnu akvária ve trojce je to ještě dobrý.Hvězdička za námět,druhá za překonání trojky

Základní instinkt (1992)

Skvělý Mike Douglas,sexy a okouzlující Sharon.Erotika,rychlý auta,pěkný holky,akce,krev...nic mi tu nechybělo,navíc Paulova režie a super hudba,nevidim důvod proč nedám všech 5:)

Policejní akademie (1984)

Úžasnej film,jen škoda že ten starej dobrej českej dabing změnily,proč to dělají?Neni to ono!!!

Otevřené moře (2003)

Naprosto dokonalý,jak děj,tak konec.Konečně opravdový žraloci!

Poltergeist (1982)

Viděl jsem to jako malej a těžko se mi usínalo,upřímně i teď když to vidim,mam mrazivej pocit na zádech.Kdo je malej a chce se bát,doporučuji,nemá to chybu.Na tu dobu i to tornádo vypadá realisticky