• Thriller

Krvavý Valentýn (2009)

Nejde dát jinak.Dobře vymyšlený příběh,zápletka a co mě potěšilo nejvíc byly prvky hororu z 80tých let.Nepřehnanost a brutalita,temnost a strach.Paráda parád!Mimochodem v 3d je to nepopsatelný zážitek,neváhal bych to zhlédnout znovu

Tajemná řeka (2003)

Jak Eastwood skvělý herec,tak skvělý režisér.Plus výkony všech herců od Penna,Robbinsea Baccona.Laura sice jen okrajově ale mam jí rád kočku:)

U mě dobrý (2008)

Hezkej filmík,konečně něco lepšího v tý záplavě kravin

Jízda do pekel 2 (2008)

Tak tady uberu hvězdu,dvojky už nejsou ono,ale na dvojku to bylo good

Ruiny (2008)

Ale jo,hezký,proč ne?

Temný rytíř (2008)

Já si nemůžu pomoci,ale nějak jsem si zvyknul na Batmana původních verzí.Jokej v podání Jack Nicholsona byl originální a Ledger ho opravdu nepředčil.A Bale jako Batman?On je Bale populární dnes,udělali z něj Connora místo Stahla v T4,hraje westerny a i válečné.Podle mě se na BAtmana nehodí,určitě ne jako se hodil Keaton nebo Clooney s Kilmerem.A Dvě tváře v podání Tommy Lee též uspěli více.4 hvězdy za režii a dobře pojatý příběh...

Rolling Stones (2008) (koncert)

Nelze hodnotit jinak!!!Zažil jsem úžasný tři koncerty s nimi a čekám jen a jen na další.Super vysoupení s Buddym Guyem,Stouni neuvěřitelně energičtí,stejně jako před rokem v Brně a dosti zpochybnovaný Keith ukázal že stále umí:)Jen tak dál klucí

48 hodin (1982)

Tenhle film já prostě miluju."To je balík,kdes k nim přišel?" "Dneska jsem bral" "Blbost,takovýho vola nikde nevemou"Scénka jak Si Murphy děla respekt v baru kde hledají Billiho medvěda je prostě nej."Místo abych se miloval se svojí holkou nebo byl doma tak tady courám venku a k tomu ještě s takovou černou hubou jako jsi ty":)))