• Thriller

Plnou parou vzad! (2002)

Za tolik odpadů a nízkými hvězdička lze vidět snad jen rasovou nenávist..nevim,čim jiným by to mohlo být.Dost dobrá komedie

Boogeyman 2 (2007)

Hezký film,ale rozhodně se nepřiklánim k těm,co prohlásili že překonal jedničku.Nevím v čem.Stal se typickým vyvraždovákem typu Vřísot,temná legenda či Tajemstvá loňského léta.Což byly super filmy,ale Boogeyman č.1 byl o něčem trochu jiném a právě v té originalitě oproti těmhle titulům ho dvojka nepřekonala.

Boogeyman (2005)

Já myslim po dlouhé době povedený horror,kde se opravdu bojíte.Pozor,ať to děti nevidí,myslim že tohle by byl konec spánku bez světla a vzrůst spotřeby elektřiny:))

Než si pro nás přijde (2007)

Tolik hvězdiček dávam za herecký obsazení,jinak bych to s tim filmem tolik nepřeháněl

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Včera jsem na tom byl v kině a musim říct,mně se to líbilo a na to že to byl třetí díl,paráda.Jen Evelyn opravdu neseděla:)

Pastýř (2008)

Přesně co jsem si myslel,už to neni co bývalo.Hlavně mi mrzí ty ubohý scénáře,prostě filmík o ničem,nehrát tam Claude,téměř nikdo by si to ani nepustil.

Nora Roberts: Lesní jezírko (2007) (TV film)

Mně se to líbilo,rčitě lepší než Pád anděla,napínavější,zajmavější zápletka a určitě bych to nezařadil pod pouhý Tv film

Gremlini (1984)

Jako malýho mi tento film velice zaujmul,i teď si ho moc rád pustim,ovšem nedavno ho dávali v tv s novým dabingem a to mi ranilo.Jinak 5 z 5