• Thriller

Vlajky našich otců (2006)

Nezlobte se,to nešlo.Useky z boje a kampaň při´které cestovalo pár hrdinů.Hvězdičky pro Clinta,jinak nula

Firewall (2006)

Ač sem se dlouho přemáhal si film pustit,překvapil.Celkem povedený snímek,ikdyž už to tady hodněkrát bylo.

Million Dollar Baby (2004)

Clintovi a Morgemovi to spolu sluší.Clintova režie se nedá nepoznat

Nesmiřitelní (1992)

To se nedá jinak ohodnotit,Clint i Gene,prostě užasní! Díky ti Clinte za tenhle další zázrak cos nám dal,pro mě budeš věčnej.Miluji ty tvé filmy,neni víc!

Žraloci útočí (2005) (TV film)

Filmy se žralokama mam moc rád,stejně jako mam rád žraloky.Ale dvě hvězdičky dávam za kočky,cose brouzdali na pláži a za celkem fajn prostředí.Žraloci byli komičtí:)

Medvídek (2007) odpad!

Pro někoho možná super komedie,pro někoho drama,pro mě to byl film co měl velikou reklamu a nepředvedl tolik kolik se od něho čekalo.Herecký obsazení fajn,ale dost pochmurný a přitažený za vlasy,navíc si myslim,že večer kdy sme viděli ten film,se nám ne každému odcházelo z kina dobře....Mně tedy určitě ne

„Sladká“ pomsta (1998) (TV film) odpad!

Naprosto šílená movie se sice dobrým obsazením,ale naprosto žádným dějem."Komedie" u které se můžete krásně nudit od jejího začátku do jejího konce.Zkuste občas alespon přepnout na nějaký program v TV,určitě alespon aby ste se mohli pořádně nadechnout,přečkat tuhle nudu,stojí opravdu za dost!

Mr. Brooks (2007)

Naprosto dokonalý,Kevin Costner jako záporák,prolínající se dva příběhy,zápletka,hudba a ten konec...úžasný,nemůžete nevidět!