• Thriller

Smolař (1965)

Finés byl opět nepřekonatelný,stejně jako Bourvil,tihle dva velikání hodně chybí,u mě je nikdo nedokáže nahradit

Žralok útočí (2004) (TV film)

1 hvězdička za Mallorcu,ze slušnosti,jinak to nejde.Nezlobte se,ale tohle ne:)))))Mimochodem,megalodon,pokud by přežil,tak někde hooodně hluboko a přestup z xxx km hlubokých vod na hladinu,by nepřežil:)

Žralok útočí 2 (2000)

Takže od prvního snímku to má daleko.Žralok který vyplouval z toho akvária vypadal jako ten nafukovací,co sem měl jako malinkej v dětskym bazénku.Hvězdičku dam za Samanthu,další za pár slušných záběrů na opravdové žraloky a třetí za prostředí kde se film odehrával

Žralok útočí (1999) (TV film)

Nějak nechápu vaše hodnocení.Já ho sice trochu přeháním,protože mam ke žralokům velmi kladný vztah,ale myslim si,že to byl velmi povedený snímek v konečně žraločím prostředím,což J.A.R. naplno splňuje.Casper zahrál skvěle!Nevim co se vám nelíbí,byly zde natáčeni skuteční žraloci a vy to hodnotíte jako třetí a čtvrté čelisti.Film naprosto v pořádku!

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Já jsem na tomhle snímku neviděl jedinou chybu.Stačila mi jeho akce na letišti v USA a scénka kde počmáral obraz byla nepřekonatelná.Jediná škoda je,že takových celovečerních snímků nenatočí víc.Tohle filmovému světu chybí!

Kráska v nesnázích (2006)

Jo,to už je něco jinýho.Herecký obsazení super,Jirka ještě lepší,Geislerka konečně sexy kost!:)

Let číslo 93 (2006)

Naprosto dokonale natočený snímek o tragédii 11.9.01.Když jsem to viděl poprvé v kině,vařila se ve mě z těch Arabů krev,doufam že bych se zachoval na palubě toho letadla stejně jako pasažéři.Po tomhle filmu se mi už moc do letadla nechce,všichni sme se mohli vžít do nevinných lidí,co zemřeli rukou ubohých teroristů.Pan Monolog odkazuje na Bushovo válku v Iráku,zajímalo by mě,jak by se zachoval,mít v tom letadle rodinu.S teroristy se má bojovat terorem.

Vetřelci (1986)

Úžasné,jedinečné.Jedničky sou vždycky nejlepší,ale tady dvojka silně konkuruje."Jak se mám z těhle sraček sakra dostat" Hudson

Maska (1994)

Carrey je tady úžasně komický,k popukání a tak jak ho chceme vidět.Film který si nemůžete pustit jen jednou.Mimochodem nevim čim to je,ale Cameron mi zde přišla opravdu sexy a je to jeden z mála filmů kde neni tak potrhlá a bláznivá.Tohle jí slušelo,ale všech pět hvězdiček dávam jasně pro Jima!

Zjizvená tvář (1983)

Tohle je prostě úžasnej filmík a bez Tonyho a Manoli,by to nebylo ono. "To je kočkaaaa" "Ty seš úplně blbej,vždyt je jí nejmíň 100 a tý druhý 110" "Ale já myslim ty za nima ty vole" "Držte huby a jeďte už"