Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

juj do coho sa to charlie pustil? Ale ako podvecerna zabavka sa to da zniest. A hraju tam pocertoch pekne zeny

Snowboarďáci (2004)

No až také strašné to nebolo. Pár gagov sa vydarli, hory boli pekné aj skoky boli fajn. Najväčším zádrhelom celého filmu je neuveriteľnosť a priemerné herecké výkony (tá ryšavá bola priam hrozná, tú už do žiadneho filmu radsej neobsadzovať). Povedzte mi ktorý človek čo jazdí na doske (skejt čo snow to je jedno) číta Bravo? Stačí skuknut hocjaký boardový časopis a hned uvidíte aké vulgarizmy sa tam na tento plátok sypú, ale v tomto filme naši hlavný hrdinovia sú oddanými čitateľmi tohoto "vysokokvalitného" časopisu. Výber hudby odpovedá tomu čo čítajú. Praktocky nepoznám snowboarďáka čo by počúval to čo je na OST k tomuto filmu. Ale to je asi nepodtstatné, lebo snowboardáco sa tomuto snímku vyhnú veľkým oblúkom a ak ho náhodou uzrejú tak budú nadávať na to na čo nadávam ja, ale na druhej strane pochvalovať pekné skoky a prsia tej blondínky.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Celkom zaujímavý námet, ktorý ale stroskotáva na "výkonoch" študentov. Tá černošská holka je celkom dobrá a george Dzunda sa dá, ale ostatný veľmi prehrávajú a keď dajú záber na coolia a jeho ťažké raperské ksichty tak sa len smejem. Film ktorý s bahna podpriemernosti vyťahuje Michelle Pfeiffer a dobrá hudba (i keď rap nemám rád tu sadol ako riť na šerbel)

Ďáblův advokát (1997)

Jeden z najlepších právnických thrillerov aké boli natočené. Keanu tu ešte hrá, pacino je skvelý, a charlize theron nadpozemsky krásna. Diabolská atmosféra, mierne nadpriemerný scenár, a veľmi dobre zvládnutá réžia. Scénky na súde kde sa preberajú kde aké zločiny nemajú chybu.

Karate Kid (1984)

Strasna kravina! Vhodne pre sikanovane decka. Na filme som nasiel 2 svetlé body. Dedkova drezúra a záverečná súťaž v karate. inač nuda k ukúsaniu

Škola rocku (2003)

Jedinečný audio-vizuálny zážitok v pravom slova zmysle. perfektné gagy, zdraví humor a geniálny hudba. vidno že jack Black má rock zo srdca rád a táto komédia poteší každého kto k tejto hudbe tiež inklinuje, a nielen jeho je takmer isté že aj deti sa budú baviť. povinnosť pre všetky generácie rockerov!

Kokain (2001)

Výborný príbeh kde johny depp predvádza svoj talent naplno. Drogy sa tus triedaju s pohodovou atmosférou californie a zase sa striedajú s vezením, prepychovým životom. proste veľmi dobrý film, ktorému však do dokonalosti niečo chýba.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Celkom pekný film, ale nie je to moj žáner a navyše Bloom vážne nevie hrať. naštňťastie to zachraňuje perfektný Johnny Depp. Ako letná oddychovka to neurazí ani nenudí. Zdraví priemer

Žhářka 2 (2002) (TV film)

Tak toto je neuveriteľná debilita! tvorcovia sa asi snažili napodobniť Singerových X-menov ale očividne sa im to nedarí. Chabý a 100 krát vydení príbeh (zlé korporácie chúcú zničiť resp. využiť tých výnimočných) úplne trápne herecké výkony. A záporák ako nejaké 12 ročné decko. Nedajte sa vysmiať. SHIT

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Naprosto dokonalý film. Pomalé rozprávanie, perfektné herecké výkony (hlane John malkovich, ale aj Charlie Sheen bol perfektný) , dokonale zvládnutá réžia a hlavne geniálny scenár. Také scénky kde John Cusack hrá svojé bábkové divadlo v dielni podla mna patria medzi tie najkrajšie celého filmu. SPOLIER!!!! A taký Malkovichov výlet do svojej vlastnej hlavy to je niečo čo sa snáď slovami ani nedá opísať. vážne som sedel s otvorenou pusou a hladel co sa to na obrazovke predo mnou deje. SPOILER!!! Síce príbeh má aj nejaké to hluché miesto (zo začiatku scénky v domácnosti medzi cussackom a diaz), ale tá dokonalosť okolo to hravo zakrýva. A tá pointa! Niečo čo sa len tak nevidí. Takýchto filmov je veľmi málo a asi je to aj dobre, lebo potom by sme si nevážili aký skvost to máme pred sebou.