Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

tak toto jedotky fakt nedosahuje. Na môj vkus oc prekombinované a to som sa na to neskutočne tešil. A ten koniec.. Zabíja to podľa mňa úplne to tajomno prvého dielu.

Kostka (1997)

Velmi dobrý Thriller. Celkom dobre spracovaný. Postavy sa počas príbehu dokonca vyvíjajú a menia. Má to hutnú atmosféru a ani na chvíľku som sa nenudil.

Legenda o Červeném draku (1994)

Hmmm mám rád Kung Fu ale toto fakt nemusím. asi najtrápnejšou scénou filmu bola asi tá ktorú mienili najvážnejšie. Ubohé vykradnutie Shogun Assassin (hojdací koník - meč). Hanba!

36. komnata Shaolinu (1978)

Toto bol moj najoblubenejsi film ked som bol maly. Asi najlepsi kung fu film. Bomba

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000)

Dve hviezdičky za jeden fakt podarený gag. Keď si hlavný záporák zapálil cigaretu, podpálila sa mu maska a roztiekla sa. Na tom som sa celkom dobre zasmial. Ale stále je to lepšie než Scary Movie 2

Zachraňte Willyho! (1993)

Ked som mal 6 rokov a bol som na tom s ocom v kine tak som plakal :)ˇtak sa mi to pacilo. 5*

Vesničko má středisková (1985)

Klasika 100000 krát lepšia ako rtroškove slunce seno takto sa má robiť dedinská komédia.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Hlášky hlášky a zase hlášky!!! X-Co tam vidíte Y-Velice intimní část Lizzi minelyový X - O pardon! a co vidite ted? Y- Nejsem sice odbornik na biologii ale tohle je krocaní DNA No nebudete to milovat? :)

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Perfektné! Možno pre niekoho príliš vulgárne ale ved je to south park :) Zlatá studnica najsrandovnejších hlášok (X-Slyšel jste už o rasový diskriminaci? Y-Neposlouchám Hi-Hop) a satira na hollywood ameriku kanadu na všetko. Bomba. barbara streisand!!!!!!

Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

jeden ako druhý akurát že tu boli holé ženy...... a chlapi fuj!