Highlander: Zúčtování (2000)

Je to fakt slabé, ale ja milujem Highlandera ako filmovú sériu aj ako seriál. Má to strašne veľa hluchých miest, ale nájdu sa aj svetlé body. Kebyže mám súdiť len súboj na streche medzi Connorom a Duncanom tak dám 4*, ale ja hodnotím celý film a ten sa na viac ako dve nevytoahne. Záverečný súboj je trápny, záporák monotónny, jeho pobočníci ako s nejakého haiťanského gangu. A scény z minulosti sa mi tiež bohvieako nepáčili, no aj tie mali jedno svetlé miesto. Dincanovu svadobnú noc. Ale to je skara málo na 87 minút. Jednoducho neklape to. Škoda, fakt veľká škoda.

Psycho (1998)

No mne sa to celkom pacilo. možno to bude tým, že som Hitchkokov oroginál nevidel. Ale jedna vec mi tam dosť vadila. Jednoducho si neviem predstaviť Jullian Moore vkuse s walkmanom na ušiach. Ale inak celkom solídny thriller. Zdravý priemer, lepšie 3 *

Geriho hra (1997)

Júj tak tomuto vravím bomba. milá hudba milý príbeh. keď nemám čas a chcem si niečo pekné pozrieť tak zaručene geriho hru.

Život Briana (1979)

All ways look on bright side of life! Geniálne vtipy perfektná satira na kresťanstvo. Bomba!

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jeden z najzábavnejších rodinných seriálov vôbec. bomba!

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Tak ja som sa nahodou celko bavil. A veľmi som sa tešil keďže som fanúšik videohry, síce to nie je to čo som očakával a záverečná bitka s nemesisom je dosť o ničom ale akčné scény sú celkom v pohode. len škoda že to nie je to čo som si predstavoval. Tajumnú prechádzku po meste počas ktorej stretávate zopár preživších a popritom strielate po zombiách, taká bola hra no film je len to strielanie a pár bezvýznamných postavičie, ktoré zahynú skôr nech si stihnete uvedomiť ktorá je ktorá. A škoda že postava Jill Valentine nedostala viac priestoru, veď je to ona kto je hlavnou hrdinkou dielu kde vystupuje Nemesis.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Filmársky skvost aký sa len tak nevidí. Brilantná práca s kamerou, geniálny scenár, staronové špeciálne efekty. Proste bomba. Obzvlášť podarená bola scénka keď chcel joel vidieť tvár Clementininho nového chlapca a aj keďs sa na neho pozrel s ktorejkoľvek strane vždy mu videl iba zadnú časť hlavy. Jim Carrey tu podáva asi najlepší výkon svojej kariéry. Je to dosť ťažký film a človek nesmie od toho čakať ďalšiu "Carreyovku", ale jednoducho novú a nadupanú "Kaufmanovku". Ellijah Wood je v roli malého hajzlíka tiež perfektný Kirsten Dunst je celkom milá a niekedy dosť prekvapuje. Hrá dobre len má strašne sladučký face :). A Kate Winslet je kapitolou samou o sebe, ale vychutnal som si ju asi najviac. Prečo? Možno preto lebo mi neskutočne pripomínala moju bývalú priateľku.

Hra smrti (1978)

Perfektný Bruce Lee vo svojich žltých teplákoch prechádza poschodia a bujuje vždy iným štýlom. bomba!

Přeber si to (1999)

Jojo! Parádna mafiánska komédia. Deniro ako vždy skvelý, no ako takéhoto zlomeného a zároveň zábavného gangstra som od neho nečakal. A billy Crystal je skvelý. len mi je ľúto že túto schému akáje medzi mafiánom a doktorom začali kopírovať v brak Môj sused zabiják 2

Alf (1986) (seriál)

v kuse sa napcháva, čumí na TV a hláškuje. To je on môjho srdca šampion :)