Noc hrůzy (1985)

Pamatuju se, že sem tohle dílko viděl když mi bylo dvanáct let a dávali to na čarodky někdy kolem půlnoci, kdy už jsem musel být doma, což mě tehdy pěkně štvalo. Jenže ne moc dlouho. Kouknu do programu a tam hrůzná noc. A já se té hrůzné noci zamiloval. Výborný film.

Horizont události (1997)

Je to vynikající hlavně co se týče atmosféry. Sou tam místa, kde jsem se vysloveně bál, co přijde dál a to musí být, když už já se u něčeho opravdu bojim. Mě vystrašilo v životě tak max.5 filmů. Záhada Blair Witch, jedna šílenost z 90. o prokletym domě udajně podle skutečnosti, ale amyttiwille to není,kruh, nenávist no a ted horizont události. Ale jaxi tak uvědomuju, že sem v tom měl tenkrát zmatek, asi to budu pustit ještě jednou.Minimálně. A ted, co sem shlídnul REC, je těch filmů 6 :-)

Hitman (2007)

Solidně natočeno, solidně zahráno. Tečka. Hitmanův znuděný výraz při škrcení jednoho ze zabijáků v metru je geniální. Ve většině filmů, by měl dotyčný výraz co největší zuřivosti. Kdepak Hitman. Znuděnej, jako kdysi já v hodinách účetnictví.

Gympl (2007)

Proč proboha 5ti hvězdičkovou komedii musej pohřbívat dramatem. Přechody na drama a opačně jsou křečovitý a nedotažený. Kdyby se drželi u jednoho.Ale jinak krásný 4. No nicméně se stále více ujištuji, že AngelAngie filmu opravdu "rozumí".

Futurama (1999) (seriál)

Pamatuju si dodneška, jaxem před x lety seděl zmaštěnej u kámoše a chystali jsme se do knajpy, když v tom se ozvalo.Znáš futuramu? Řekl jsem, že ne, ale to jsem neměl dělat. Pivo jsem si ten večer dal až hodně pozdě v noci. Nejdřív jsme totiž museli shlídnout asi tak 20 dílů, paxme mohli někam jít. Došla totiž Maruška :-) No ty kráso,tak jsem zhlíd jeden nadabovanej díl z tv cool....během těch 20 minut jsem vyblinkal kýbl dobrot a 2x ztratil vědomí!!!! Takže pouze v původním znění doporučuji.

Fast Food Nation (2006)

Nic moc říkající film o exkrementech v mase. No, ne že by mě to nechalo tak úplně chladným, ale do meka nechodim a v kokrmekáči/fast food v našem městě/ to stejně není maso, takže co.

Farscape (1999) (seriál)

Tohle dílko mě zpočátku příliš nezaujalo. 1.série jako by pořád nevěděla, kam se zařadit. S příchodem dalších postav /hlavně Scorpiuse/ se úroveň okamžitě zvedá. Věřte mi, Pavel Poulíček je menší slizoun, ale jak seriál finišuje, Scorpy se stává,alespon pro mě, postavou č.1! Závěr 4. řady byl jeden z nejlepších sci-fi zážitků mého života, nemluvě o tříhodinovém závěrečňáku, který vyráží dech!!!!!! Když seriál zajde do komických situací, nejsou trapné, ale opravdu vtipné. Ne jako v seriálu Hvězdná brána.IMPOZANTNÍ Ben Browder (John Crichton) a MAGICKÝ Wayne Pygram /Scorpius/!!!!!!

Dračí srdce (1996)

Dojemný příběh o rytíři a drakovi, jenž překonají předsudky a počáteční odpor k sobě navzájem a stanou se přáteli na život a na smrt. Tuhle pohádku budu jednou pouštět svým dětem spolu s Nekonečným příběhem a Ronjou, dcerou loupežníka.

Donnie Darko (2001)

Pokud užíváte LSD, máte výhodu. Pokud ne, měli byste začít :-) Kdyby jste tuhle věc pustili vidlákovi, tak mu nejspíš exploduje hlava. V lepším případě by mu implodovala a vy byste nemuseli uklízet ten bordel. Jake Gyllenhaal je excelentní!!!