Kmotr (1972)

Vzhledem k tomu, že jde o původní knižní předlohu jsem očekával, že to bude poněkud rozvleklé. Když jsem se pak dozvěděl, že 2. díl je ještě delší a pověděl to své ženě, zavtipkovala, že z toho uděláme seriál, protože nemusí dlouhé filmy. No třeba přítomnost Roberta zvedne hodnocení ještě o hvězdičku. A je fakt, že souhlasím prakticky s každým komentářem, který jsem si přečetl. I s těmi 2hvězdičkovými někde dole :-) Ten film má hloubku, nápad, skvělé herecké obsazení a výkony herců a další, ale taky je to místy nuda a absurdita. Ale na 80% to má.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Hodnotím ovšem jen ty díly s Morettim,zbytek je opravdu špatný.

Kurs sebeovládání (2003)

Chybělo mi více bláznivých situací nebo lépe řečeno více bláznivin v určitýtch situacích.Ale poslední půlhodina hodně potěšila.

Life on Mars (2006) (seriál)

krimi/thriller/mysteriózní/drama/komedie/nádhera a naprosto skvostný soundtrack!!!

Ambulance (1990)

Koukal sem na to jako dítě a už tenkrát jsem kroutil hlavou nad tím, jak je to debilní. Dnes bych nejspíš neváhal jít na odpad!

Carnosaur (1993)

Pamatuju si, že už tehdy můj žaludek při sledování projekce přípomínal vybouraného bobistu.

Nikdo to nemá lehké (1982)

Spíš šílené, než vtipné, ale párkrát sem zacukal koutkem velmi slušně. Ovšem nejvíce mě dostala spz tý limuzíny :-DDD

Ozzákova škola kalení (2008) (seriál)

Co na tom, že to není typ inteligentního humoru, jako třeba Červený trpaslík, Black books nebo it crowd?? Je to ryze české a to je na tom to podstatné. Hlavně se stále víc utvrzuju v tom, že třetina lidí na čsfd jsou zatrpklí lidi, kteří se nedokáží uvolnit. Filmu zde rozumí opravdu málokdo.

Stáhni mě do pekla (2009)

Trapné ,nechutné ,úsměvné, nechutné, slabá atmosféra, nechutné, bubu scény slaboučkaté a nakonec pro změnu nechutné. Lekl jsem se asi 4x, ale 3x z toho to bylo tím příííšerným ultra zesíleným zvukem v kině. Hrozná móda toto .Příště, a to přísáhám, jdu do kina se špuntama v uších.