Nečum na mě show (2021) (pořad)

Že začal Roxtar dělat z nouze za lockdownu kokotiny s maňáskem ještě chápu. Hlavně ta první videa byla celkem v pohodě. Ale pořad? No tááák....

Gwen (2018)

Hele, zdejší hororový exkrement Pyčor za čtyři. Takže mrdka, nebrat.

Český slavík 21 (2021) (pořad)

Jedna za Martyho. Bagárová a sponzor ukázali jasnou tvář české společnosti a je mi z toho na blití.

Chucky - Little Little Lies (2021) (epizoda)

Problém Manciniho je ten, že nedokáže takový koncept udržet na vysoké úrovni v tolika dílech. Čekal jsem, že přijde průser už v minulém dílu. Dobře, tak až tady. Každopádně to dojedu celý, ale jestli se to nezvedne, ba naopak ještě zhorší, budu solidně zklamanej.

Happy! - Arlo a Marie (2019) (epizoda)

Druhá série šla hrozně dolů. Zatímco u první jsem byl často na pomezí čtvrté a páté hvězdy, tady je to přesně o jednu níž.

The Haunting - Skličující ticho (2018) (epizoda)

Na tohle jsem čekal celou dobu? Na ubulenou nudu, kde se bude každej vykvákávat ze svých chyb, hříchů a bůhvíčeho ještě? No to fakt díky. Já už se bál, že tam bude pořádná konfrontace, vygradovaný děj a pořádné strašení. Ještěže se tam jen mluvilo, mluvilo a mluvilo, to mě totiž hrozně moc uspokojilo. Až mě to lepí v nohavici tvl. Kecy, kecy, kecy, nuda, nuda, hovna. Nikdy víc tuhle sérii.

Halloween zabíjí (2021) odpad!

Původně jsem nabyl dojmu, že místní databází zase obchází duch hysterie, ale ne. Bohužel nový Halloween je žumpa nebývalých rozměrů. Prvních 20 minut ještě šlo, pak se bohužel roztrhl pytel s hromadou komických situací, kdy jsem se v kině začal nahlas smát. Když se potom ještě přidal fanatický dav vesnických troglodytů už jsem to nevydržel a poprvé v životě odešel předčasně z kina. EDIT: Právě jsem dokoukal konec. Můžu dát ještě jeden odpad? Prosím, moc prosím.

Marianne - Úterý (2019) (epizoda)

Ježíšmarjá, to byla hrozně ubulená limonáda. Jako jo, sestříhat to na dvě hodiny, byla by to docela paráda. Ale v tomhle seriálu se víc brečí než straší a řeší se hovna z minulosti. Taková hororová francouzská telenovela. Něco jako Helena a její chlapci feat V zajetí démonů.