Matky (2021) odpad!

No ty krásko. Vydržel jsem do scény v tramvaji. Ale jako za to, že jsem ji dal celou, si rozhodně zasloužím dát tomuto braku odpad.

Empire (1964) odpad!

Tenhle vymaštěnej feťák mě sere už nějakou dobu. Asi se těm jeho sračkám malinko podívám na zoubek.

Cobra Kai - Vzestup (2021) (epizoda)

Ta atmosféra při souboji Robieho a Hawka se dala krájet. A ten hudební motiv!!! Já tenhle seriál miluju!

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Á, praotec všech retardů verbal odpad, to bude v pohodě. Dík za tip, jantare.

6 underground: Tajné operace (2019)

Patetická sračka, která se sotva dala vydržet. Epileptický střih bych ještě zvládl, i když přesně v tomto případě platí, že méně je někdy více. Infantilní humor, Bayovy rádoby vtipný situace - co to jako mělo bejt s tím hysterickým týpkem na tom pohřbu??? Neskutečně dementní dialogy, neustále tam postavy na sebe řvou. Nevim, jak si Michael Bay představuje konverzaci lidí, ale jestli s lidmi ve štábu komunikuje stejně, upřímně je lituju. Opravdu hodně velký sešup oproti Vyproštění. Můj definitivní konec s filmy ze Zálivu.

Není čas zemřít (2021)

Jasně, Verbale, hvězdička. Ale 6 underground za pět, viď. Tys byl vždycky retard nejvyšší úrovně.

Zhoubné zlo (2021)

James umí. A umí, i když si půjčuje kde může. Pořád jsem si říkal, že je mi to všechno až moc povědomé. Až jsem si vzpomněl. Wan celkem slušně propojil dva filmy. Přízraky ze snů a Temná polovina. Ale když to funguje, proč ne?

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Velkolepý, dokonalý a naprosto skvostný.... sranec. Nikdy by mě nenapadlo, že někdo dokáže víc znesvětit RE než Pól Wé eS Andrsoň posledními díly. První půlhodina kupodivu ještě celkem funguje. Až jsem se divil, že má film podprůměrné hodnocení. Jenže pak asi dovezli štábu kvalitní materiál, protože jinak si scénu s hořícím řidičem nedokážu vysvětlit. Boreček si to tam naštráduje úplně na klid. Jakoby právě vůbec nehořel, ale šel si koupit do trafiky cigára. Meh. Hodit k tomu ještě Jennifer Paige - Crush, to už je totální vrchol debility. Tohle by nebylo dobrý ani jako parodický virální video na YouTube od žáků páté třídy. Když už jsme u hudby, soundtrack dělal nejspíš pacient ušního oddělení. Ani jeden! Ani jeden zvolený song nesedí do scény. Vůbec se to k dané situaci nehodí, nevystihuje atmosféru. O tom, že Leon Kennedy je tady Asadův americkej bratránek mluvit nebudu, tohle je nemocná doba všeobecně. Ale že to je prvotřídní retard bych zmínit chtěl. Nejenže celý film působí jako by se právě vrátil z opiového doupěte, ale na konci to frajer ještě rozsekne střelou z bazuky v uzavřeném vagónu, načež zbylí cestující vyskočí na nožky, všichni se chytí za ručičky a odhopkají spolu do východu slunce. Konec, šmitec, šlus.