MOST! (2019) (seriál)

Jestli tohle nebude jeden z nejkultovnějších snímků vystihující nejen Most, ale rovnou celý český národ, tak nevím. Vypadá to, že se tvůrci přesně trefili do tuzemského vkusu a já jim na tom nemám co vytknout. Je to humor pro burany, ale co.

Favoritka (2018)

Mazaný přechod z komedie do oscarového dramatu. To si zaslouží čtvrtou hvězdičku.

Bumblebee (2018)

Sice to někdy bylo až dětsky naivní a s pár klišé momenty (postava vezme zbraň a natáhne její závěr i když z ní ještě půl hodiny nebude střílet). Ale na druhou stranu to mělo něco, co Transformers ne. A to, že tu postavy měli třetí rozměr. Není to přehnané a nenudí to. Takže jsem spokojený.

Hora mezi námi (2017)

Rychlý začátek a příšerně natahovaný konec kde si ti dva akorát vysvětlují, co už vysvětlit ani nepotřebuje.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Ty ironické gagy jsou tu v takové míře a tak hloupé, že je kvůli nim děj o to předvídatelnější. Padouch je jak vystřižený z popisu klišé padouchů, děj se hýbá vpřed hlavně díky Englishovu poskoku, který se vždy najednou odněkud vynoří se zcela zásadní informací, která agenty posune blíž k dopadení záporáka. Za tři dny si na tenhle film ani nevzpomenu.

Cizinec ve vlaku (2018)

Je to docela kravina. Ale kravina s Liamem Neesonem, kdy je vytažen ze své každodenní rutiny, od své milující rodiny, aby bojoval proti zločincům, kteří ani nemají tušení, s kým si vlastně začali. A to vždycky pobaví.

Venom (2018)

Dost slabý scénář a chabá režie. Hlavní hrdina je odpadlík a hlavní padouch je bohatý šílenec, co chce změnit svět k obrazu svému. Celý film doprovázejí neustálé klišé hlášky, až to bolí, a hláškující hrdina během akčních scén je teda už jen třešnička na odfláknutém dortu. Dokonce cameo Stana Lee je to nejmíň nápadité, co jsem zatím viděl. Pro nenáročné diváky to ale určitě bude fajn oddechovka.

Zlý časy v El Royale (2018)

Opravdu plnohodnotné čtyři hvězdy. Do pětky chybělo tak málo. El Royale je opravdu kvalitním snímkem který vypráví poutavý a napínavý příběh s originálními postavami a můžu s čistým svědomím říct, že jde nápaditou protiváhu Tarantinovo Osmi hrozných. Ty herecké výkony byly prostě legendární. Klobouk dolů.

Až vyjde měsíc (2012)

Klasická Wes Andersonovská absurdita doplněná o zajímavé herecké obsazení. Docela mě to pobavilo.

Vendeta (2011)

Dobrá myšlenka s nedotaženým výsledkem.