• Krátkometrážní

Avatar (2009)

Jeden z nejlepších hrdinských eposů poslední doby, který překonává i Statečné srdce... teda jenom co se týče počtu modře zmalovaných reků (čti: technického zpracovaní;-) pozn. viděno 3D v normálním kině

Naušika z Větrného údolí (1984)

Tak nějak mi tenhle film připomíná Matrix... že by se Wachovští inspirovali právě tady? Ani bych se jim nedivil, protože Naushika je opravdu promyšlený a hlubokomyslný film, který ke zhlédnutí nelze nedoporučit.

Bruno (2009)

Pár hvězdiček za opravdové perly, které se sem tam ve scénkách skutečně objeví. Víc ale ne, protože co se týče děje... opakovaný vtip není vtipem, i když ho provedete sebeúchylněji.

The Berlin Wall (2009)

Jeden ze soutěžních snímků Berlinale Talent Campus 2009. Téma tohoto ročníku soutěže "My Wall" bylo zvoleno k příležitosti jubilea pádu Berlínské zdi.

Teleportation (2009)

Promenade (2009)

My Super Sea Wall (2009)

Wagah (2009)

Konec (2007)

Kdyby Konec končil jen o pár minut dřív, líbil by se mi mnohem víc... i tak se ale jedná o kvalitní film s originálním příběhem, který si nadprůměrné hodnocení plně zaslouží.

Rallye smrti (2008)

Tenhle film si na nic nehraje a tváří přesně tak, jakým ve skutečnosti je... akční béčko, které si ale milovníci tohoto žánru dokonale užijí a to především díky výbornému zpracovaní.