• Krátkometrážní

Temný krystal (1982)

Dnes již kultovní fantazijní loutková podívaná z geniálních palic Jima Hensona a Franka Oze, jejíž sláva se sice vytratila, ale své kouzlo nikterak neztratila.

Rocketman (2019)

Sex, třpytky a rock n' roll.... Aneb naprosto geniální fantazijní muzikál, který nejenom oslavuje nadpozemskou hudbu krále soft-rocku, Eltona Johna, ale zároveň je i (doslova) nepřikrášlenou terapeutickou rekapitulací jeho tragikomického života. Neskutečně opojný, pohlcující a eskapistický zážitek, který jen tak neuvidíte.

John Wick 3 (2019)

jako teaser na další díl celkem ujde.

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Zazvonil zvonec a shitfestu je konec. Veškerý úsilí pokřtěné krví a potem tvůrců budované po těch necelých devět let je zde během pár okamžiků nejenom smeteno ze stolu, ale rovnou spláchnuto do hajzlu. Jakožto člověk co tenhle seriál nikdy neměl rád gratuluji k pádu na absolutní dno díky tý nejintenzivnější lobotomii v dějinách televizní produkce.

Hlava 22 - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

"Vojíne Majore Majore, blahopřeji! Byl jste povýšen na majora!"

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Veselej Den matek vám tam v Králově přístavišti přeju! Danone to doslova zabila.

Mechanický pomeranč (1971)

Ultra-násilí, sex a klasická hudba ještě nikdy nebyly tak zábavné.... Omluvte mne, nyní jdu se soudruhy zpívat v dešti, tolčokovat děvočky, poslouchat Beethovena, mlátit důchodce a pít moloko. Maucta!