Black Widow (2021)

Začátek filmu i herecké obsazení má potenciál, ale postupem času se vše vyvíjí ve větší a větší absurditu a ve finále filmu už to je opravdu pěkná kravina. Ale jako pilot k seriálu "Ségra Black Widow" to nebylo úplně špatné :-D

Loki - Pro tok času. Vždycky. (2021) (epizoda)

Loki will return in season 2 .... Smutné zakončení první série, kdy poslední díl slouží prakticky jen jako bait pro další sezónu. Hlavní "záporák" zajímavá postava, ale Loki či nedej bože Silvie nemají v tomto dílu dostlova nic, co by udělali nebo snad smysluplného řekli. Nudné finále o ničem

Loki - Cesta do neznáma (2021) (epizoda)

Už jen díky Richard E. Grantovi, který herecky několikanásobně převyšuje všechny ostatní herce, dávám plné hodnocení. Škoda, že zatím všechny Marvel seriály, poté co vykouknou z průměrné šedi končí ...

Rodina na baterky (2021)

Pěkný animák, s povětšinou výrazným stylem, který z nějakého důvodu sráží na kolena originální anglický dabing, jehož mixování a kvalita kolikrát zní, jak když by jej tvůrci nahrávali doma během covid lockdownu. Téměř jediný film, kde 100% doporučuji přepnout na český dabing, který tímto amatérismem IMHO netrpí .... Potomkům se film moc líbil a už ho viděli snad 5x.

Loki - Větvení (2021) (epizoda)

Po mém předchozím trojnásobném fňukáním nad průměrnou kvalitou epizod mi tato docela solidně zakroutila s představou, kam se bude tento seriál ubírat ... GJ. Škoda té scény za titulkama, kterou si mohli tvůrci odpustit minimálně do dalšího dílu.

Loki - Varianta (2021) (epizoda)

Do posledních 10ti minut průměrný filer. Snad bude bilance příště opačná.

Loki - Velké poslání (2021) (epizoda)

Z prvního dílu je hodně cítit potenciál a předpokládám, že se stejně jako předchozí seriály Marvelu (WandaVision, Falcon) rozjede po obligátním "představování" k lepšímu. Prostředí s potenciálem, provedení zatím kulhá.

Ragnarök – Konec světa - Série 2 (2021) (série)

Druhá série norského Twajlajtu, která se za celých svých 6 dílů posune děj o dobrý jeden centimetr od konce první řady. Dobré nápady, ale zředěné více než šťáva z koncentrátu. Hodnocení hodně na pomezí 2 a 3 hvězdiček, ale zakrouhlil jsem tentokrát nahoru.

Armáda mrtvých (2021)

Velice průměrné zpracování filmu plného sympatických herců. Slabý příběh, ošklivné CGI kombinovavé s často odpudivým efektem rozostření a sety, které pravděpodobně díky Covidu zasmrádají použitím 5x5 metrů soundstage se zbytkem greenscreenu. Sequel bait na konci taktéž značně nepotěšil a vyzněl nuceně a trapně.