V jako Vendeta (2005)

Zatím neznám comics, takže téměř pouze nadšení. Zajímavá pointa (terorismus je dobrý), skvělý Hugo Weaving (důkaz, jak skvěle se dá hrát i bez obličeje) a občas sice přehrávající, přesto stále rozkošná Natalie Portman.

Naboso (2005)

Má to pár dobrých momentů, ale během celého filmu nás provázejí obrovské logické ďoury, místy nepříliš přesvědčivé výkony (naproto chybí i jakákoliv chemie mezi hlavními představiteli) a Naboso se snaží být natolik "jiná" romantika, že mě nedokázala přesvědčit o tom, že by se něco takového mohlo stát.

Rafťáci (2006)

Podle mě ještě lepší než Snowboarďáci. Product placement je o trošku méně okatý, vtipné situace se daří (zejména ta v koupelně byla VELMI zábavná), vedlejší postavy ujdou (ožrala v kempu,...) a Kotek s Mádlem jsou prostě boží.

Smlouva s ďáblem (2000)

Vcelku zábavná taškařice, která ovšem v závěru při hrdinově prozření postrádá na začátku vybudované tempo. Ovšem pasáž s columbijským dealerem je vynikající ;) Škoda také, že se nakonec do filmu nedostalo alternativní 6. přání, kde se z Elliota místo prezidenta stala rocková hvězda. Už jen kvůli této desetiminutové pasáži, která musela být přetočena z důvodu přístupnosti, stojí za to půjčit si DVD.

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Asi jsem byl nějak moc emočně rozpoložen, ale na jedno kouknutí mi to přišlo celkem zábavné.

Zkrocená hora (2005)

Tak vám nevím. Mě to naopak přišlo VELMI zdlouhavé, hodně se to táhlo a v podstatě se tam nic pořádného nestalo. A ani ti herci nebyli až tak výjimeční - polohu smutný/nasraný umí dneska zahrát kdekdo.

4 věci (2005)

Dokumenty o běžných věcech a jeden sice poměrně povedený, ale zatraceně krátký hraný filmeček. Pro běženého diváka naprostá nuda.

Zlomené květiny (2005)

Velmi pomalé a v průběhu filmu se toho příliš nestane. Zahraňuje to leda Bill Murray a nahá Lolita.