Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krimi
  • Dokumentární
  • Animovaný
  • Akční

Recenze (29)

plakát

Draci v hrnci (2013) (TV pořad) 

Afektovaná kravka a přechytralý spratek, hrát to neumí... nepřirozené nekoukatelné nevtipné duo, zachraňují to aspoň ty animované vsuvky, za ně jednu hvězdičku.

plakát

Pošťák Pat (1981) (TV seriál) 

Pošťák za všechny prachy, jednu zásilku ztratí, druhou rozfláká... když veze živá zvířata, tak mu utečou. Je dobré seznamovat děti s realitou co nejdříve, aspoň je pak při posílání zásilek prostřednictvím ČP už nic nepřekvapí.

plakát

Gothika (2003) 

Velice prijemne prekvapeni: par dostatecne lekavych momentu, presvedcivy vykon Halle Berry a Penelope Cruz, celkem necekane rozuzleni. Trosicku me zklamal ponekud uspechany konec, na muj vkus vzhledem k filmu trochu moc akcni. Mozna to prezenu, ale pro srovnani s timhle snimkem me napadal Kruh - je lepsi, ale atmosfera hodne podobna.

plakát

Strach.com (2002) 

Typicky beckovy horor, prirovnani k Mlceni jehnatek (na obalu DVD) je dost prehnane, ale jinak celkem zajimave udelany - i par leknuti se najde.

plakát

Den poté (2004) 

Jak je u Emmericha zvykem, film je plny klise a la "Muj otec se pro me vrati, slibil to!" "Tak jsem tady synu, vzdyt jsem Ti to prece slibil!", vyvoj lehce odhadnutelny. Nicmene (jek je take u Emmericha obvykle) velice pekne efekty, film jako oddechovka koukatelny + Dennis Q. se mi vzdycky libil :)

plakát

Lovci pokladů (2004) 

Delsi stopaz nevadila, prijemne, vtipne, znovukoukatelne.

Reklama

Reklama