Kill Bill 2 (2004)

Nektere sceny velice povedene, jinak ale pokud budu chtit neco od Tarantina, zrejme sahnu (alespon v nejblizsi dobe) po necem jinem (80%). Tak toto jsem napsala po prvnim shlednuti pred ctyrmi roky. Od te doby se muj vkus asi zmenil, s kazdym zkouknutim se mi to libi vic a vic, takze nyni cistych 100% :)

Kill Bill (2003)

Běžící muž (1987)

Klasika, videla jsem to snad 100x a porad to funguje, Subzero a Buzzsaw opet prohrali :). Jednicka s hvezdickou.

Equilibrium (2002)

Po shlednuti vzdy "dozniva"nekolik dni. Velice pusobive.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Co dodat? Snad jen, kdo nevidel, at to okamzite napravi :) PS: zpivajici Satan je Buh :))

Moulin Rouge (2001)

Skvela vizualni "zranice", navykove "vykradene" melodie, krasna Satine a uzasne slizky Vevoda - nejde jinak :)

Muž, který nebyl (2001)

Velice zajimavy pribeh, B.B. Thornton pusobi naprosto dokonalym dojmem. POZOR SPOILER! (Jen mi tam proste nesedli ti mimozemstane ...)

Tajemné okno (2004)

Novelu jsem necetla, nemuzu tedy srovnavat, ale Kinga v tom poznat slo. J. Depp je vyborny (ostatne jako vzdy :) ), jen to rozuzleni me trosku zklamalo. Mozna to byl zamer, ale az prilis mi to pripominalo Temnou puli ...

Doba ledová (2002)

Ano, jsem infantilni a ano, zboznuji animaky vseho druhu :)