S politiky netančím (1995) (pořad)

Miroslav Šimek a ČT1 byla dobrá kombinace, když pořad převzala Nova a vysílala jej pod jiným názvem dopadlo to jako většina z produkce této televize a pořad šel svou kvalitou rázem ke dnu.

Setkání v Praze, s vraždou (2008) (TV film)

Hlavně mě potěšil Pavel Liška, který si střihl roli takového českého "Colomba".

Žába k zulíbání (2002)

Něco tak neuvěřitelně dementního, že až místy přes všechny ty sračky prosákne i trocha toho vtipu.

Údolí včel (1967)

Skvělý film s jednou vadou na kráse. Kameraman se až moc vyžívá ve středové kompozici obrazu, což na mě místy působilo až rušivě. Jinak nemám co bych vytknul a tleskám.

Vymítač ďábla 2: Kacíř (1977)

Za nemastnou-neslanou atmosféru, dlouhou stopáž, nelogičnosti děje, spoustu hluchých míst a papundeklové kulisy Afriky nemůžu přičíst kladné body. Od odpadu Kacíře zachraňuje pouze Burton, a Linda Blair která od mladšího bratříčka tohoto filmu dospěla a hezky se na ni dívá. Plus budiž i to, že už jsem viděl i horší filmy.

Howlův kráčející hrad (2004)

I když jsem ze začátku vůbec nechápal o co v tomto světě jde, po chvíli sledování jsem byl tak vtažen atmosférou filmu, že mi to vůbec nevadilo a užíval jsem si pěkný fantasy/pohádkový příběh.

Halloween III (1982)

Už dlouho jsem se tak nenasmál jako u tohoto filmu.

Čapkovy povídky (1947)

První polovina filmu, tedy tři úvodní povídky jsou skvělé. Vynikající výkon pana Marvana. Zbylé dvě už tak povedené nejsou. Zejména Theodor Pištěk svou roli v povídce Ukradený spis na můj vkus značně přehrává. Zkrátka pro mě zůstávají naprostou jedničkou Čapkovy povídky ve filmu O věcech nadpřirozených.