Čtvery Vánoce (2008)

Fakt trapné, většina těch scén byla tak nereálná, že to ani nebylo vtipné. Vince Vaughn divně něco blekotal, pitvořil se. Jediné pozitivum byla Reese a závěrečná scéna.

Chceš mě, chci tě (2009)

Romantika jak Brno :-) Ale taková ta klasická, na kterou se dá dívat...Katherine je moje oblíbená herečka, takže jsem se dívala hlavně jen kvůli ní. Ona nezklamala (i když by si možná mohla začít vybírat jiné typy filmů), ale Gerard že je sexy a krásný chlap?! No, já nevím....

Holka z města (2009)

Mám pocit, že se Renée Z. zbláznila-upsat se a hrát v takové blbosti! Asi 2 vtípky, jinak totální trapárna. Jen by mě zajímalo, jestli opravdu takto vypadá ten "zapadákov" v USA. Jestli ano, tak i my, Češi, jsme mnohem kultivovanější - a věřte mi, že české vesnice znám dobře...Hvězdičku přidávám právě jen za Renée...

Báječný svět shopaholiků (2009)

Komedie-romantika pro holky....Chlapi ať se na to ani nedívají....Isla Fisher je dobrá, mně se líbí, jak hraje.Já zase takový maniak do nakupování oblečení nejsem (to spíš jiné dámské produkty-šminky apod.:-)),ale jako průměrný film se mi to líbilo.

Hotel Modrá hvězda (1941)

Klasika českého filmu. Mám tento film mnohem radši než ty s Burianem. Oldřich Nový je formát, Adina Mandlová rozpustilá "holčička", navíc zde hrají též Pešek nebo Filipovský.

Castle na zabití (2009) (seriál)

První série byla dokonalá - to jiskření mezi nimi, ty jeho hlášky, zajímavé příběhy a hlavně ten z prvního dílu - jak vlastně spojit detektivy se spisovatelem...hmmm...Druhá série už trochu ztrácí, ale pořád je to velmi slušný seriál, na který se podívám strašně ráda, mnohem radši než na např. Lost apod.

Kouzelná romance (2007)

Je to geniální. Už z toho důvodu, že si Disney dělá legraci sám ze sebe - z těch typických "šťastně až na věky". Amy Adams hrála naivní dívčinu z lesa dokonale, Patrick Dempsey je fakt kus, kterému též (mimo Chirurgy) sluší romantické komedie, James Marsden oslňuje už jen svým úsměvem :-) Na to, že je mi už přes dvacet (a takové romantické "vymývače mozku" nemusím), jsem si film pouštěla často dokola a podivovala se, jak ty choreografie, počítačová zvířátka a oblečení měli při písničkách propracované do detailu. Pro mě objevy roku: film a Amy Adams!

Madagaskar (2005)

Dlouhou dobu byl mým osobním animákem Shrek. Bohužel pro něho vznikl tento film. Madagaskar je dokonalý: parta hlavních hrdinů (trochu "pokulhává" rovina Glorie - ale je fakt, že někdo musel krotit rozhádanou partu), parta prchajících tučňáků ("Jaký je tohle kontinent?" "Manhattan" :-D), parta lemurů v čele s jejich králem a malým lemurkem s vypoulenýma očima, animace (troufám si trvdit, že schválně hranatí hlavní hrdinové byl výborný nápad), písničky ("Já tak rád trsám, trsám" mám až doteď jako vyzváněcí melodii na mobilu), český dabing (kámarádka nechápala, proč ten film tak miluju - než si pustila Madagaskar v češtině, potom z něho byla nadšená též). Když si ten film pustíte znovu, najdete tam víc a víc detailů, díky kterým si ten film zamilujete ještě víc.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Postavy: slečna Fine - vdavkychtivá, pan Sheffield - ustrašený ze závazků, Niles - vždy vtipně pohotový, C.C. - bezcitná a přitom nešťastně zamilovaná, Sylvie - věčně "jedící", Yetta - senilní babča, Val - totálně blbá, atd. Když se k tomu přidá spousta známých osobností (Pamela Anderson, Rosie O´Donnell, Ray Charles, Whoopi Goldberg a další), hlas hlavní hrdinky a situace, ze kterých Fran vždy dokáže vybruslit, člověk si musí tento sitcom zamilovat!