Meg 2: Příkop (2023)

Možno , že film trochu nadhodnotím, ale mne sa MEG 2 , ešte viac páčila než jednotka. Za mňa akčňejšia , zábavnejšia, áno miestami má to nereálne scény ( dinosaury, alebo chobotnica ), ale mne to tam svojim spôsobom aj pasovalo. Herci na čele z Jasonom Stathamom príjemný. Takže ak by sa rozhodli spraviť, takú fajnovo žraločiu sériu filmov, s tochto filmu ,,tak prečo nie”. Film si určite niekedy v budúcnosti ešte pozriem.. Ale momentálne za mňa a moje hodnotenie je: slabé ⭐️⭐️⭐️⭐️

Moonfall (2022)

Máme tu nový film od Rolanda Emmericha, ktorý sa tváril ako fajn katastrofický film, pri ktorom som premýšľal že dám tie 4 hviezdičky, keďže ten svoj potenciál mal aby to bol veľkolepý katastrofický film ktoré Roland Emmerich dokáže natočiť ( naposledy čo normálny katastrofický film natočil bol film 2012 - ktorý sa mi svojim spôsobom páčil ). Ale Moonfall ma bavil zhruba vyše hodiny ( a tu som premýšľal nad hodnotením 4 - keďže ma to aj bavilo ), a zároveň film má aj docela kvalitné herecké obsadenie ( Patrick Wilson ; Halle Berry či Michael Peña ktorých mám rád ), a zároveň ma potešila v krátkej úlohe i herecká legenda Donald Sutherland. Ale potom , po vyše hodiny film začal veľkou rýchlosťou upadať tam kde som to nechcel, a zo 4 hviezdičiek to klesalo na 3 hviezdičky, čo potom už aj zostalo. Ako Moonfall nieje zlý film, ale mohol byť kľudne lepším. Za mňa hodnotím film na 3 / 5.

Smrt na Nilu (2022)

Za mňa príjemné filmové prekvapenie, na čele z Kenneth Branaghom, a na čele z príjemným hereckým obsadením ( Gal Gadot , spomínaný Kenneth Branagh , Russell Brand alebo Sophie Okonedo, a stále sympatická Annette Bening ).. Skvelé od začiatku - do konca, aj vizuál filmu perfektný tak ako aj celý film. Za mňa príjemne filmové dielo - ktoré si určite že , ešte niekedy pozriem.. Film dostáva odomňa 4 z 5.tich - ⭐️⭐️⭐️⭐️

Uncharted (2022)

Tieto tipy filmov: kde sú niaké tajomstvá, poprípade niaké úlohy vyriešiť, nečakané dobrodružstva a podobné témy mám rád. A najmä keď od filmu nič extra človek nečaká - a dostane takéto prekvapenie ako je aj film Uncharted, ktorá je podľa mňa príjemná akčná dobrodružná záležitosť. Dvojica v podaní Mark Wahlberg a Tom Holland spolu veľmi dobre fungujú , a veľmi dobre sa na nich pozerá. A po dlhšom čase ma potešil aj Antonio Banderas ktorý aj keď bol vo filme pomerne krátko ale za mňa bol tiež skvelý. Za mňa keďže je film príjemným prekvapením , tak moje hodnotenie filmu je bez váhania 4 / 5.

Ztracené město (2022)

Za mňa dosť podarená akčno-dobrodružná záležitosť , ktorá ničím neurazí ale ani neprekvapí. Sandra Bullock a Channing Tatum je skvelá dvojka, vtipná dvojka, za mňa dokonalý filmový pár, ktorý mňa prekvapili a zároveň dobre zahrali svoje postavy, v malej úlohe ma potešil aj Brad Pitt, ale kto sa mi absolútne nehodil v tomto filme bol Daniel Radcliffe , tam v tej jeho úlohe by som vedel predstaviť iného herca ( môj názor ). Ale inak Stratené mesto ako film dokonale funguje, a za mňa zatiaľ veľmi dobrá akčno-dobrodružná komédia roku 2022, ktorá si zaslúži štvorku. Film hodnotím: 4 / 5.

Encanto (2021)

Encanto je krásny animovaný film od spoločnosti Disney, má to krásne chytľavé španielske pesničky, sympatické postavy ktorým nemám čo vyčítať , čo som mal v pláne že animáku dám plný počet bodov ktoré som mal v pláne. Ale potom, po takej hodinke mi Encanto začalo upadať kde to už až tak nemalo ten šmrnc , ale zas si udržalo tú svoju nádheru. Ale zas je to animák od štúdia Disney ktorý ma po dlhšej dobe prekvapil, zaujal a ja hodnotím Encanto: 4 / 5.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Tak za mňa vydarená akčná sci-fi komédia. Ryan Reynolds si to dáva, niektoré scény sú vtipné pri ktorých som sa aj zasmial. V menších úlohách potešil Channing Tatum, a tiež aj Chris Evans ( pri ňom som aj mal tušenie, že ci ho neukážu - keď sa Ryan Reynolds na sekundu zahral na Captain Ameriku ). Ale samotný film , inak príjemná zábava, ktorá nenudí , zabaví. Takže budem aj zvedavý , že režisér Shawn Levy čo prinesie ďalšie. Ale predtým si budem musieť pustiť aj jeho tvorbu. Možno tento film nadhodnotim, ale mne sa to páčilo. A filmu musím momentálne nadeliť plný počet hviezdičiek. Moje hodnotenie filmu ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Alita: Bojový Anděl (2019)

Neskutočne veľmi veľký, ale hlavne veľmi dobrý film.. Som si ho neskutočne užíval v 4DX.., to je neskutočný filmový zážitok.. A čo sa týka hereckého obsadenstva, tak som veľmi rád , že som po dlhšom čase videl Edwarda Nortona, v niakom kvalitnom filme, akým bezpochyby Alita je. A tak isto aj ostatný sa mi páčili, tak ako aj premňa ešte ,, nová tvár” Rosa Salazar - ktorá má na to sa stať skutočne dobrou herečkou. A aj ostatný ( Christoph Waltz ; Jennifer Connelly a Mahershala Ali ), boli tiež veľmi dobrý... Film si ešte niekedy určite a z chuťou zopakujem , lebo si to tento film zaslúži!! Moje hodnotenie filmu, je jasných.: 5 / 5...

Plážový povaleč (2019)

Na začiatku filmu som sa troška aj nudil čo robilo filmom, iba priemerným filmom ktorý aj keď má zábavne scény kde sa objaví Matthew McConaughey - aj keď ho považujem za dobrého herca, ale premňa sa film stáva nadpriemerným vtedy keď sa objavia Snoop Dogg , a Martin Lawrence - ktorého po dlhšom čase konečne vidím v príjemnej komédie ktorou Beach Bum je..., a hlavne jeho scény sa oplatia vidieť.. Aj keď film je príjemnou komédiou, ale aj tak čo sa týka hodnotenia filmu, tak za mňa je to slabé 4 z 5.tich bodov..

Shazam! (2019)

Toto je film, ktorý ničím neprekvapí ale zároveň ani neurazí.. Má to svojský humor, ale aj scény ktoré mi troška pripomenuli Harryho Pottera... Premňa je tento film taká nadpriemerná DC odychovka, v ktorom sa nájdu príjemne hlášky. Ale film najviac vyzdvihuje zloduch v podaní Marka Stronga ,, ktorého začínam mám rád postupne - a to po každom jednom filme v ktorom sa objaví, alebo objavil za čo ho považujem za veľmi dobrého herca”. A práve on robí Shazam! , nadpriemernou a príjemnou filmovou oddychovkou.., a ešte Djimon Hounsou.. Film si ešte určite niekedy zopakujem, ale tentokrát - zatiaľ je moje hodnotenie filmu.: slabé 4, z 5.ich bodov..