Muž se železnou maskou (1998)

Tenhle film je možná zbytečně zdlouhavý a nudný, já měl ale tu výhodu že jsem na něj koukal jen tak jedním okem takže mi to tak hrozné zase nepřišlo. Být na tom ale v kině tak moje hodnocení jde určitě o něco dolů. Hereckých hvězd je to překvapivě mnoho, ale to film už nezachrání. Za mě něobjektivní 3*

Na plovárně (1998) (pořad)

Na to že zde učínkuje marek eben je to překvapivě docela dobré

Sama doma (1998) (pořad) odpad!

"Sama doma" je jeden z nejhorších pořadů které se u nás v součastné době vysílají. Pro mě opravdu nezajímavá témata a moderátoři navíc v čas, kdy bych se na něco klidně podíval. Osobně jsem nikdy žádný díl (videl jsem 3) nedokoukal do konce a doufám že ani nebudu muset

Sbal prachy a vypadni (1998)

Celou dobu si řikám že ten film vypadá jako kdyby ho točil Guy Ritchie, otevřu ČSFD a přece jen jsem se trefil. Hodně podobné Podfu(c)ku nebo novějšímu RocknRolla, opět několik skupin gangsterů u kterých jsem dlouho nevěděl kdo je kdo, spousta akce a soundtrack který se k filmu skvěle hodí.

Úsměvy (1997) (pořad)

Viděl jsem díl s Otakarem Vávrou, bohužel většinu času tam byly ukázky (nejen) z jeho filmů. To je sice fajn ale takhle si Talk-show nepředstavuju. Skoro se na Vávru nedostalo :(.

Fargo (1996)

Co to sakra bylo?

Čtyři pokoje (1995)

První dvě povídky příšerné, třetí docela ušla a poslední mě nějak nezaujala. 2* ale jen tak tak

Byl jednou jeden... vynálezce (1994) (seriál)

Spousta informací podaných zábavnou formou. Pěkná animace a hudba, kvalitní český dabing. Tohle by se mělo povinně poštět každé generaci, škoda že to už v TV dlouho nebylo. PS: Nikdy jsem nepochopil proč je ta černovlasá holka chvíli černá a chvíli bílá, nějáká nová forma anti-rasizmu? :)

Ed Wood (1994)

Skvělý film před kterým doporučuju shlédnout některý Woodův film nebo o nich alespoň něco málo vědět. Výborný Johnny Depp, skvělá atmosféra a hlavně nezapomenutelný styl režie Ed. Wooda, zvlášť když se člověk zamyslí nad tím, že to možná skutečně tak bylo.