• Rodinný

Good Burger (1997)

Celkom v pohode odychový film s dvoma tupcami. Môžme si povšimnúť ako je to naozaj stími fastfootme a výrobou hamburgrov -proste nehigienické prostredie a material je rôzne svinstvo- . No 2 krát by som si tento film určite nepozrel pretože ma chvílkamy dosť nudil.

Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

Super flashova rozpravka plná čierneho humoru. Každý jeden prýbeh je plný krvi a smoli ktoru zaživaju mili obyvatelia lesika.Podla mna sa tento film zviditelnil len v daka volným seriam na nete.

Happy Tree Friends 3 - Třetí úder (2004) (video kompilace)

MMMm myslím si že 3 dile je lepši než ten prvý. Brutaliti určite neubudlo ba naopak je to ešte vetčší krvák. Čierny humor je proste jeden znajvečich zdrojov zabavi.

Herkules (1995) (seriál)

Celkom dobré časti produkuje tento seriál no efekty su velmi oničom na niektorých pasážach su až dokonca smiešne.Výhodou tochto serialu je že každy jeden diel je dosť dlhý.Tento serial si pozriem len na zabitie nudy.

Jackass: Film (2002)

Juhuuuuuuuu to je ale haluz.videl som to asi 8 krát ale stále je to pre mňa zábava. Jeto super že konečne višiel aj jackass film doteraz jestvovali len samé seriáli , ktoré boli takťiež dobré napr.Viva la bam,Jackass {tv serial},homeworkers. Bol som som a aj vždi budem fanúšikom jackassov.

Kameňák 3 (2005)

"když ti to nechutná tak sa v tom apoň nešpárej,kto to bude po dobje jísť"

Kdo hulí, ten umí (2001)

Juhu method man sa dobre odpálil na natačani , bola to fakt super komédia. Toľko ganji pokope hm neuveritelné

Killer Instinct with Rob Bredl (2001) (seriál)

Po prvom dieli som si vravel čo je to za blázna čo behá bosí po austrálskych stepiach a hladká krokodíle . No neskôr som zistil že je to vzdelaní prírodovedec z oblasti živočíšnej ríše s veľkou dávkou adrenalínu .

Klášter Shaolin (1982)

Konečne niaka kung fu pecka.Tie herecké výkoni pri umierani neboli vôbec presvečivé no natom nezáleži. Poznám len málo kung fu filmov kde sa tolko bojuje .Mladí herci Jet Li a Hu Jian Qiang ukázali prvotriedne kung fu. Za to si zaslúžia plný počet podov.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Skvelí kriminalistický seriál ktorý rozpráva mnohé zaujimavé príbehy alebo lepšie povedané vraždy ktoré sa stali. Super efekty pri robení pokusov.