Poslední polibek (2006)

Komorní příběh o vztazích není zrovna můj šálek kávy...přesto me tento film něčím zaujal. Zach Braff je skvělý, zejména v poslední části filmu, když vytrvale "prosí" o odpuštění schodišti. Rachel Bilson je zde opravdu pěkná pokušitelka...ne laciná flundra jak ji známe z O.C.

Otec prasátek (2006) (TV film)

Užasná pohádková podívaná...řekl bych přímo vrchol televizní produkce. Solidní triková stránka(na televizní film). Marc Warren v roli nájemného vraha s odporně kňučivým hláskem - Časnačaje zasloužil Oscara. Pratchett měl na tvorbě velký vliv a je to vidět. Vůbec si myslím, že jeho příběhy mají OBROVSKÝ FILMOVÝ POTENCIÁL, určitě větší než knižní předlohy Eragon nebo Harry Potter. Je jen škoda, že se nikdo nepustil...

Přepadení 13. okrsku (2005)

Slušná akčí podívaná s výbornou atmosférou ponuré detroitské zimy, solidním obsazením, standartními akčními scénami s hromadou vystřelených mozků a lehce nadprůměrným, i když čitelným scénářem.

Fast Food Nation (2006)

Film o ničem, ale možná díky tomu i ti nejzarytější američtí vlastenci pochopí, na čem je postavená ekonomika a rychlé stravování této velké a svobodné země.

Poslední skotský král (2006)

Nic moc převratného, ani srdceryvného...v každém případě na 4hvězdičkách má největší podíl Forest Whitaker. Je to skvělý herec, přesvědčil o tom již mnohokrát a za to, jak bravurně hraje autentickou postavu, má můj obdiv!

40 dnů a 40 nocí (2002)

Shannyn Sossamon je sexy sexy kočka...a to je asi tak jediný proč sem se dokázal dodívat do konce

Skrytá identita (2006)

špičkovy triller s výborným scénářem a hvězdným obsazením! Jen ten Wahlberg nám nějak fotrovatí! :-)

Neznámý (2006)

Nevim proč všichni vidí Saw jako lepší film. Mě se daleko víc líbí Unknown. Méně zbytečné brutality a krutosti. Méně diravý scénář. Zvraty v zápletce do poslední chvíle. Kromě Stormara a Barryho Peppera se mi všichni herci velice zamlouvali.

Prázdniny (2006)

Zanechalo to ve mě pohodovo-sentimentální odvařenost...víc od filmů tohoto ražení člověk chtít nemůže

Za rozbřesku (2006) (seriál)

solidní seriál...nechápu proč neuspěl