VALL-I (2008)

Tohle NENÍ film pro děti. Nepochopí ani polovinu toho co se na plátně děje.

Tropická bouře (2008)

Asi takto jedna hvězdička za "černocha" Roberta Downeyho, druhá za plešatého Toma Cruise, třetí za "trailery". Zbytek v podstatě nestojí za nic.

Oko dravce (2008)

Skřížíme Bourna a I robot...bude to bomba řekli si tvůrci. Všichni herci se snaží. Kamera, střih... vše na špickové úrovni. Nezakryje to základní fakt. Tomu filmu se nedá uvěřit. Od asi 30 minuty, kdy je zápletka odhalena to prostě nedává smysl.

96 hodin (2008)

Lepší než Bond...mnohem lepší! Apropo do Francie mě nikdo nedostane ani párem volů...opravdu nebezpečná země to je! :)

Juno (2007)

Užasná konverzační komedie, která do posledního puntíku FUNGUJE! Bravo!

Max Payne (2008)

Odkazy na původní počítačovou hru jsou zřejmé, atmosféru to má, obsazení celkem vhodné, ale jako celek to nějak nefunguje. Škoda snad se tvůrci nenechají odradit a s dvojkou předvedou více a lépe.

Quantum of Solace (2008)

Bondovka-nebondovka. Quantum of Solace pokračuje ve stopách Casino Royale. Přidávám půl hvězdičky za krásnou Olgu Kurylenko!

Rallye smrti (2008)

Díky bohu, že filmy tohoto typu už dnes nejsou k vidění tak často. Jednou za rok to opravdu stačí. V hlavě mi rezonují vzpomínky na burzy videokazet krátce po revoluci...

Zack a Miri točí porno (2008)

Tohle jde opravdu mimo obvyklý mainstream...klasiký Smith. Katie Morgan je jedna z nejlepších hereček své generace :)

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Konečně komedie, která se vysmívá a vyplazuje jazyk na celý ten istitut jménem CELEBRITY. SImon Pegg je úžásný herec a v tomto filmu dostal prostoru opravdu dostatek.