Farma smrti (2005)

Poctivej "buranskej" horor s patricne nizkym rozpoctem, pro ktery mam proste slabost. Lin Shaye se pro podobne role narodila. Potesili i Dennis Hopper a Michael Madsen. Vubec, obsazeni na beckovy horor, velmi kvalitni.

Posel (2012)

Chtel jsem dat tri hvezdy, ale diky nesmyslne nizkemu hodnoceni zde, jdu na ctyri. Neni to totiz vubec spatny film, jak tady zdejsi prechytrali mudrlanti prezentuji. Matej Hadek zahral svou roli hajzlika skvelym zpusobem. I dalsi herci podali vyborny vykon. Do kina bych na to asi nesel, ale jako TV film urcite v poradku. Michalek sice natocil lepsi kusy, ale za Posla se rozhodne stydet nemusi.

Amerika (1994)

Jiri Labus v netradicni roli. Nutno uznat, ze se ji zhostil s neskutecnou noblesou. Depresivni pribeh s vynikajicim obsazenim.

Šílenství (1994)

Nedavno jsem tenhle paradni vejplach videl poprve za strizliva a funguje stejne jako pod vlivem :-) Prvotridni bizarnost! Jeden z nejlepsich "beckovych" horor / thrilleru vubec. Pro me nejlepsi Carpenterova vec i kdyz ne tolik znama jako Halloween nebo Vec.

Vikingové (2013) (seriál)

Po shlednuti prvniho dilu (konecne jsem se k tomu dokopal) davam "pracovni" 4 hvezdy. Hodne dobre, uvidim jak se to vyvine. EDIT: Po prvni serii prihazuji na plny pocet. Zejmena za paradni vypravu, uzasnou prirodu a skvelou a krasnou Katheryn Winnick, ktera valcuje toho australskyho troubu v roli Ragnara. EDIT: Za nesnesitelnou 4. serii hvezda dolu

Marta a Věra (2014) (seriál)

Cekal jsem blabol a dostal jsem neskodnou pohodicku. Jako kulisa uplne v pohode. A kdyz uz nic, Barbora Polakova ma prijemny hlas.

Odhalený přístav (2012)

Velka depka. Kazdy se holt pere se zivotem jinak. Doba je tvrda. Tohle Fini vzdycky umeli tocit. Hostujici Sean Pertwee byl ve sve roli vynikajici.

Hypnotizér (2012)

Švédský filmový institut vybral film jako švédského kandidáta na Oscara. Dobrej vtip. Nebo na tom je svedska filmova tvorba tak spatne? Kniha byla dobra, ale filmove zpracovani velmi nepovedne. Snad jen kamera nebyla spatna.

Bratislavafilm (2009) odpad!

Ty kravo tohleto fakt Slovaci pustili do kin?? :-))) Zlatej Magnusek! Vypnuto v cas 14:45, na vic jsem nemel.