Oběti - Jiný člověk (2003) (epizoda)

Nejverohodnejsi na tom byla ciganska ferovka v tramvaji - pet na jednoho a kudla k tomu.

Oběti - Znásilnění (2000) (epizoda)

Nejslabsi dil cele serie, Brozova na hlavni roli nema ani nahodou. Ale i tak to bylo koukatelne.

Oběti - Přepadení (1999) (epizoda)

Naprosta herecka nirvana hlavnich predstavitelu. Co jmeno, to koncert!

Oběti - Nevlastní bratr (2006) (epizoda)

Narez jako svine! Po Svedkovi druhy nejlepsi dil z celeho cyklu. Vilma byla fakt na ranu, zahrala to s gracii :-) Preisse neni treba komentovat, od nej jsme zvykli pouze na hereckou extraligu a nejinak tomu bylo zde. Toho "curamedana" pojal paradne :-))

Řezník (2007) odpad!

Tady se zase nekdo snazil sokovat a natocil picovinu jak barak. Asiate jsou fakt zvlastni rasa.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Nelidsky. Zkusil jsem, nikdo mi nemuze nic vycitat. Ale nejde to proste, ne a ne a ne!

The Shrine (2010)

Polaci jsou sibalove, Nergala na ne! :-) Skoda mensiho rozpoctu, cili neprilis presvedcivych masek. Jinak to mohla byt pecka. Ale i tak, na kanadsky snimek, dokonce horor, prekvapive koukatelna vec! Jo a Cindy Sampson byla, teda do sveho transformovani do dabla, na oko dost prijemna.

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

Tak mne osobne se to libilo vic nez predchozi dva dily dohromady. Asi proto, ze to bylo pojate uplne jinak. Herecke vykony byly sice obcas usmevne a scenar taky na originalite moc nepobral, nicmene s jistymi vyhradami me to bavilo. Nejvic asi lizacka ve stanu a pak bitka holek a nasledne umlaceni jedne z nich umelakem :-)

Lovci hlav (2011)

Jo Nesbø je fenomen. Zatim jsem od nej cetl jen veci s Harrym Holem, takze s Lovci hlav jsem mel tu cest az prostrednictvim teto mimoradne zdarile filmove adaptace. Chvilemi az necekane vtipne, jinak typicke severske krimi s vynikajicim Akslem Henniem v hlavni roli. Zezacatku mi prisel nesympaticky, ale postupem casu jsem mu zacal fandit. Nejpozdeji pak po "labuznicke" scene v latrine :-)) A dalsi plusove body u me zikal tim, jak si poradil s tim hnusnym coklem. Povedla se i hudba. Maximalni spokojenost.