Territoires (2010)

Horor ani moc ne, ale thriller prvotridni. Zaver byl teda pojat hodne netradicne, cekal bych spis nejakou gradaci. Ale proc ne, kdyz to i tak fungovalo. Takhle nejak by se mely kontrolovat ty tisice negru, co ted zaplavujou Evropu. Hned by byl vetsi poradek.

Dobrou, mámo (2014)

Fuj, z tohodle mi nebylo vubec dobre.

Černí baroni (1992)

Soudruzi, ja doufam, ze kdyz se to vyzaduje, ze my vseci udelame tak, jak ma byt. Protoze tak je to spravne, soudruzi, tak to ma byt.

Štamgast (1987)

Vybrana spolecnost v tom lokale, jen co je pravda :-) Tezko rict, do jake miry to Rourke hral. Nejak se mi nechce verit, ze se po celou dobu nataceni nedotknul alkoholu :-) Kazdopadne zavalel paradne. Ovsem Faye byla uplne fenomenalni! A i v 46 letech porad elegantni a krasna. I v teto, neprilis sexy roli :-)

Méďa 2 (2015)

Hlavne prvni pulka uplne paradni. Pak se trochu zvolni, ale latka z prvniho dilu zustala minimalne zachovana. Stek s Liamem luxusni :-)

Chaos (2005) odpad!

Dve neskutecne tupy debilky (osklivy jak noc a jedna z nich samozrejme musi byt cerna) si jdou uzit strasne cool party do lesa a sehnat nejakej ten matros. Narazi na prvniho trotla, kterej jim slibuje kyzenou extazi, tak s nim pochopitelne odchazeji do lesa za jeho kumpany. Aby podporil svou verohodnost, tak cestou vypravi tem blbkam jak produkuje hudbu ve stylu Judas Priest :-))) Velmi zabavny moment. A dal uz jenom obvykla nahanena a nejaka ta krev. Scenar, ktery vymyslim za dvacet sekund u piva. Teda az na ten konec, to se musi videt :-) Herecke vykony na hrane parodie. Kristalove cisty odpad.

Insidious 3: Počátek (2015)

Po vyborne dvojce az prilis velke vystrizliveni. Chvilemi mi bylo Lin Shaye uprimne lito, ze musela travit tolik casu na place s takovou partou ochotniku. Jedna hvezda navic specialne za ni. Jinak naprosto nedustojne a zbytecne pokracovani.

Laponská odysea (2010)

Ale jo, na Finy docela i vtipny. Zacatek s tim panem, co se obesil, kdyz Svedi otocili z 1:5 na 6:5, vynikajici. Ten zapas si pamatuji a taky se mi chtelo po jeho skonceni blejt :-)

Burácení (2015)

Nevim, co je zac nejaky pan Hajicek, ale tak zoufale spatnej hereckej vykon jsem nevidel od Kuvajtu napadeni.