Chaos (2005) odpad!

Dve neskutecne tupy debilky (osklivy jak noc a jedna z nich samozrejme musi byt cerna) si jdou uzit strasne cool party do lesa a sehnat nejakej ten matros. Narazi na prvniho trotla, kterej jim slibuje kyzenou extazi, tak s nim pochopitelne odchazeji do lesa za jeho kumpany. Aby podporil svou verohodnost, tak cestou vypravi tem blbkam jak produkuje hudbu ve stylu Judas Priest :-))) Velmi zabavny moment. A dal uz jenom obvykla nahanena a nejaka ta krev. Scenar, ktery vymyslim za dvacet sekund u piva. Teda az na ten konec, to se musi videt :-) Herecke vykony na hrane parodie. Kristalove cisty odpad.

Insidious 3: Počátek (2015)

Po vyborne dvojce az prilis velke vystrizliveni. Chvilemi mi bylo Lin Shaye uprimne lito, ze musela travit tolik casu na place s takovou partou ochotniku. Jedna hvezda navic specialne za ni. Jinak naprosto nedustojne a zbytecne pokracovani.

Laponská odysea (2010)

Ale jo, na Finy docela i vtipny. Zacatek s tim panem, co se obesil, kdyz Svedi otocili z 1:5 na 6:5, vynikajici. Ten zapas si pamatuji a taky se mi chtelo po jeho skonceni blejt :-)

Burácení (2015)

Nevim, co je zac nejaky pan Hajicek, ale tak zoufale spatnej hereckej vykon jsem nevidel od Kuvajtu napadeni.

Bludičky (2010) (TV film)

Pavlaskova je pro me momentalne asi jedina ceska reziserka, ke ktere chovam urcity respekt. S pomerne kontroverznim tematem se popasovala se cti a natocila paradni televizni socialni drama. Skvele zavaleli herci, vsech generaci. Ocenuji rovnez, ze reziserka vykreslila cerny mrdky (cti Romy) takovy, jaky jsou - tedy jako zasrany parazity. A jestli se jeste nekdy nekde doctu, ze Jana neumi hrat, osobne zajedu pisateli rozkopat koule!

Backcountry (2014)

Strasne dlouho trvalo nez se to rozjelo. Ale pak to byla vyzivna psychedelie.

Procitnutí (2011)

Vyborne vygradovany psycho thriller odeny do hororoveho havu. Urceno vyhradne tem, co uprednostnuji atmosferu pred akci. Poctiva, stara dobra Anglie.

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Nic svetobornyho. Nemci se snazi byt americtejsi nez Amici sami, ale odcejpa to, je to dobre zahrany a hlavne - NENUDI TO! Za ten konec jdu jeste vys, co bych nesel.

Hunger Games (2012) odpad!

Uplne nejvetsi pruser je, ze se tomuhle nesmyslu propujcily kapacity jako Stanley Tucci nebo Woody Harrelson. Cemuz ale vubec nerozumim, je moje zjisteni, ze Liam Hemsworth tady vypada o dost lip nez udajny sex symbol, slecna Lawrence. A to jsem pritom pomerne vyhraneny heterosexual. Hodnoceni snimku prilis nepomaha ani fakt, ze jsem pri jeho sledovani dokazal dvakrat usnout. Suma sumarum, jedina dobra zprava je, ze dalsi dva dily muzu s cistym svedomim smaznout a vysetrit tak nejake to giga na disku. Ovsem i to je na jednu hvezdu malo.

Poslední přežije (2015)

Misto Jovovich to chtelo obsadit nekym jinym. Treba Emily Blunt ...