Hannibal (2013) (seriál)

Skoda, ze jsem tak zhyckany genialnim Temnym pripadem - proto nemohu dat plny pocet. Nicmene skvele koukatelny serial a Mads Mikkelsen byl trefou do cerneho. Dabelsky manipulator! EDIT: Po sedmem dile jdu prece jenom na pet hvezd. Mads je totiz famozni, svou roli si fakt uzil :-) Ocenuji i prijemne zpestreni v podobe Gillian Anderson, ktera vypada lip nez v casech Aktech X!

NON-STOP (2014)

Spoluprace Neeson - Collet - Serra mi smakuje a doufam, ze to nebylo naposled! Skvely letecky thriller, ktere ja (uz jen proto, ze mam dost odletano) muzu. Liam se pro podobne role narodil, momentalne je pro me on cislo 1 mezi akcnimi hrdiny.

3 dny na zabití (2014)

Kevin je furt bourak a jede jak zamlada! Mozna jeste lip. Spolecne s Amber (tedy pokud ona nema zrovna ty odporne kyslicnikove vlasy) tvori mimoradne vizualne atraktivni par. V podstate to byla vic komedie, nez thriller, ale to mi vubec nevadilo.

Zimní příběh (2014)

Pohadka pro dospele, love story, ktera mi diky skvelemu obsazeni a hudbe sedla. Cele to pohromade moc nedrzi, ale trocha toho kyce jednou za cas neuskodi. Divalo se na to hezky. Zejmena na Jessicu Brown Findlay - sympaticka, prijemna a hlavne - prirozena.

Kandidát (2013)

Odcejpalo to, nenudil jsem se, chvilema i slusne pobavil, v danou dobu to bohate stacilo. Pro me naprosto neznamy Marek Majesky zavalel dost zkusene. V tuzemskych podminkach silne nadprumerne. Slovaci zabodovali!

Bella Mia (2013) odpad!

To zas bylo utrpeni ... dejte mi jednu vodku, prosim vas!

Patrick (2013)

Celkem na pohodu horor od protinozcu, ale podruhe uz to videt nemusim. A original uz vubec ne :-)

Legenda 17 (2013)

Charlamova uz nepamatuji. Matne si jen vybavuji stripky z detstvi a legendarni Green Line (Makarov, Kasatonov, Larionov, Fetisov, Krutov). Ale leccos nacteno a nakoukano samozrejme mam. Musely to byt zajimave casy v dobe studene valky. Ta rivalita uz v dnesni dobe zmizela a ja byt pametnikem, urcite by mi chybela. Kanadani v te dobe nebyli o nic mensi hovada nez Rusaci. Kazdopadne pod Tarasovem bych hrat fakt nechtel :-) Mensikov ho zahral famozne! Jen vic takovych filmu s hokejovou tematikou, je jich zoufale malo! Tento, ac rusky (tedy pro prumerneho ceskeho "demograta" automaticky spatny, debilni, tendencni, propagandisticky atd, zatimco ty "spravne" jsou MADE IN USA) se mi libil jeste vic, nez vynikajici The Rocket. Mimochodem, s Borisem Michajlovem, dalsi legendou a spoluhracem Charlamova z elitni lajny CSKA, jsem se potkal osobne a je to velice mily a decentni pan :-)