Divoký Zapadákov (2017) (seriál)

Na naše pomery celkom fajn.Nevravím,že sa smejem od začiatku do konca ale na odpad to určite nie je.Videl som horšie projekty s omnoho väčšimi rozpočtami.Postavy sú rôznorodé,aj keď niektoré lezú trochu na nervy.A prostredie je originálne aj keď samozrejme dalo by sa to spraviť aj uveritelnejšie..Žiadny skvost ale dá sa na tom zasmiať.A je to naša tvorba,takže som vďačný za každú snahu.Edit:Po ďalšom diele dvíham na 5*.je to prehnane ale nedá sa inak.toľko "retardov" v dobrom slova zmysle som už dlho nevidel.A prvý a posledný krát sa vyjadrím k iným príspevkom.Dať odpad niečomu len preto že je to slovenské a že sa tam nesmejete každých 10 sekúnd je dosť úbohe.Ale asi to je móda v dnešnej dobe..

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Keď to preženiem tak je to one-man-show.Bez toho,žeby som chcel znižovať kvality ostatných hercov.A už vôbec nie Jona Cryera.Charlie "hrá" sám seba a mňa to fakt neskutočne baví.Baví ma jeho ležérnosť či sarkazmus.Niekedy stači pohlad a musím sa smiať.Samozrejme niekedy sú aj slabšie diely ale ako celok to fungujé niekedy až famózne.Dokonca je to jeden z mála počinov kde ma nejde trafiť šľak zo slovenského dabingu.Tu mi dokonca ani nevadí.Od 9tej série ma to už nebavilo.Aj keď sa Kutcher snaží ako vie (a on naozaj vie) proste to už nebolo ono.

Temný případ (2014) (seriál)

Zatial videná len celá prvá séria.Hneď na úvod - štýl rozprávania môže niekoho nudiť..Teda v úvodných epizódach.Ja som dva krát začal seriál pozerať ale po prvej resp.druhej epizóde som ho proste nedopozeral.Až na tretí krát som ho dal na jeden "záber".Je to asi najprepracovanejší seriál aký som za dlhé roky videl.Atmosféra je fakt neskutočná.Temnota nie je len v názve..Herci učebnicoví,ale to som vedel už pred pozretím úvodnej časti.Harrelsson aj McConaughey su totiž špičkoví herci a nepametám si že by zahrali niekedy niečo zle.A druhému menovanému by som uveril asi hocičo..Dialógy su miestami dlhé no majú hlavu aj pätu.Ťažko sa dá tejto prvej sérii niečo vytknúť.Ukážkový,temný,atmosferický a niekoľko scén,ktoré si človek vybaví zrejme aj po rokoch Doplnené:2 séria je akoby úplne iný projekt..temné na nej nie je nič..vôbec ma to nebavilo.Charizma a majstrovstvo ústrednej dvojice je preč a celkovo nechápem dôvod vzniku tejto série.Colin či slečna "drsňák" sa môžu snažiť ako chcú toto sa šplhá ledva na priemer.

Černý déšť (1989)

Atraktívne prostredie,výborné obsadenie,zaujimavá téma,niekolko podarených scén a skvelá hudba.Aj keď ten dabing je strašný.Nechápem doteraz,ako je možné že to jednak v takom stave vypustili a po druhé ako je možné,že to za tie roky nikto nepredaboval..Inak mrzí len SPOLIER!!!!!!!!!! osud postavy Andyho Garciu.Inak fajn 80tkový film.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Pár slušných momentov,pár silných momentov ale celkovo priemer.Na jednotku sa to nechytá ani náhodou.Aj keď herecké obsadenie viac ako slušné no celkovo sa to nad priemer nevyšplhá.

Nico - víc než zákon (1988)

Pre mňa jednoznačná jednotka v kinematografii Stevena Seagala.A aj celkovo film patrí k tomu lepšiemu čo bolo v 80tkách resp. 90tkách natočené.Príbeh síce dosť typický na to obdobie ale to vôbec nevadilo.Bitky slušne natočene,žiadne strihy či nejaké vážne triky.Steven síce nejaký mega talent herecký nie je ale úlohy drsných polišov mu sedia.Zvyšok zoskupenia tiež ušiel a aj casting bol pestrý.Hlavne "psycho" doktor bol dosť dobrý.Atmosféra sa mi tak isto páčila.

Pokrevní bratři (1999)

Tomuto filmu niet príliš čo vytknúť.Televízny look tomu podľa mňa vôbec nevadil.Akcia,príbeh,rôzne situácie,štipka humoru.Herci výborní.Nie len bratia ale v podstate všetci hlavní či vedlajší "hrdinovia" prispeli svojou troškou k výsledku.A samozrejme na "drobnú" naivitu sa vykašlite.Je to proste cool film akých sa vážne mnoho netočí.Navyše (vďakabohu) neobsahuje žiadne megalomanské či predigitalizované scény.Pre mňa super film.

Pohřben zaživa (2010)

Zaujimavý nápad.a nevravím,že to bolo zlé ale jedno viem naisto.už si to nikdy viac nepustím.na mňa to bolo až príliš klaustrofobické..

Doom (2005)

Čistý priemer.A keby sa to nevolá Doom asi by som to ani nedopozeral.Na to že to bolo natočené podla najlepšej akčnej hry minulého storočia som čakal že tam budu akčné orgie a že si to budem púšťať stále dokola.A keby tam aj nebola nonstop akcia tak aspoň atmosféra bude fakt hororová.No nedočkal som sa ani jedného.A nebyť Urbana a Rocka bola by to podpriemerná vec.A neviem prečo ale slečna Pike mi ide čím ďalej tým viac na nervy.A je jedno či hrá kladnú alebo zápornú postavu.Ani prostredie mi nesadlo.Ale nerobím z toho vedu,proste jeden z filmov ktorý nenaplnil očakávania.

Tohle je válka! (2012)

Velmi slušná oddychová "romanticko-akčná komédia".Je to taký mix žánrov s dobrými scénami,kvalitnými a sympatickými hercami a síce jasným a predvídatelným dejom ale to myslím,že vôbec nevadilo.Zábava to bola velmi dobrá a rád sa na to zase z času na čas pozriem.