• Pohádka

Köln 50667 (2013) (pořad) odpad!

Je to něco na způsob ulice, ale i ta má lepší zápletky a herecké výkony, a to o několik úrovní. Kdybych to shrnout je to prostě příšerné a i velmi křehké vztahy jsou oproti tomuto skvělé a užasné.

Učitelka (2016)

Skvělé, bohužel ... no ... teda díky bohu! mě tato doba minula, ale film byl dobrý. 8 z 10 :-).

Vyšehrad (2016) (seriál)

Vyšehrad........ První díl 12 min. Druhý díl9 min. Třetí díl8 min. Čtvrtý díl 6 min. Pátý díl 5 min. Chtělo by to nový start.....držim autorum palce aby se dopracovali k cca 15 minutove stopáži nebo klidně 10 minutové, ale určitě né méně

Vyšehrad - Škodovka (2017) (epizoda)

Zatím nejslabší díl serie, krátká stopáž a křečovitý humor :-/. 3 hvezdy

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Ano jsme fanoušek americké verze pořadu které jsme dal 4 hvezdy, ale česká produkce, neoriginalita a ano Nova, na kterou jsme si vsugeroval alergii. 1 hvězda možná to časem změním na 2 ale rozhodně ne víc.

Specialisté (2017) (seriál)

Produkce TV nova (měl jsem nulové očekávání). Obsazení a herecký výkon vzhledem k televizním poměrům 6 z 10, kamera 5 z 10, scénář 4 z 10. Ale teď k tomu co mě ničí :-( reklamy ..... no prostě Nova :-( . 1 hvězda a rozhodně nebudu koukat na další díl.

Lov na Gluma (2009)

1. Snaha dobrá 2. Kamera, scénàř velmi dobré (na kratkometrazni fan-film) 3. Ne nezvládnu jiné obsazení, a to ani omylem 1 hvězdy za ...... nic :-/

Sólokapr (2006)

3 hvězdy za Scarlett Johansson :-*

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Rogue one neboli darebák :-D, film, který je 8. v pořadí ale dějově je těsně před 4. Díle. A očem vlastně je ? A je důležitý? Já bych řekl že ano jde zde o získání plánů hvězdy smrti díky kterým ho potom může Luke Skywalker (Mark Hamil) zničit v 4. Díle. A vše perfektně zapadá do velké skládačky. Hudba: 7 z 10 : neurazí není zde klasická star wars písně, ale vzhledem k tomu že jde pouze o doplnění hlavní dějové linie je to v pořádku. Střih 9 z 10 : perfektní plynulá práce jakou bych od tří áčkového filmu očekával Scénáře, režie: 9 z 10 : jak jsem již řekl vše zapadá a perfektně navazuje na 4. díl. Herecké výkony a obsazení: 9 z 10: herci sice méně známí ale to ničemu neuskodilo výkon předvedli vyborný. Celkové hodnocení: 8,5 z 10 (4 hvězdy) May the force be with you.....

LazyTown (2004) (seriál)

Je to sračka a už jako sedmi letému mi to přišlo stupidní, ale teď s odstupem času se tomu už jenom směju a chci aby Robbie vyhrál :-D .