Vyproštění 2 (2023) odpad!

Těšil jsem se na pořádný akční nářez a to taky dostal. Jenže z říše sci-fi a fantasy :( Borec sejme 100 chlapů, několikrát ho střelí a bodnou a v pohodě jede dál, sejme dalších 100 chlapů. Pak visí z mrakodrapu, v jedné ruce drží parťačku a druhou se drží, do té kterou se drží ho střelí a on v pohodě drží dál. Dělají z nás blázny.

Vědma (2023) (seriál) odpad!

Tak to bylo trapné a velmi nepovedené :(

V oku hurikánu (2018)

To je taková škoda, že je to tak strašně stupidní a nesmyslnost veškerého dění tak bije do očí :( Protože jinak je to parádní akční jízda s děsivým hurikánem v zádech. Takže se zdržím hodnocení protože za to druhé bych dal 5 a za to první odpad.

Žraločí invaze (2014) odpad!

No do prdele co to bylo? :) Příšerný scénář, efekty, herci, masky, na tomhle filmu bylo na odpad úplně všechno :)

Volný den Ferrise Buellera (1986) odpad!

hirnlego napsal recenzi: Strašná píčovina se strašným píčusem. Lépe bych to nenapsal :)

Ted Lasso (2020) (seriál)

Naprosto dokonalá záležitost :) Roy Keeent Roy Keeent, he's there, he's there, he's everyfuckingwhere!

Krok za krokem (1991) (seriál) odpad!

Z té hysterické slepice Carol mi bylo na blití :(

Archive 81 (2022) (seriál)

Nebýt toho, že poslední díl je sračka zcela podkopávající vše co jsme viděli, dal bych 5*. Do té doby skvělá podívaná, hodně pomalá, ale mysteriózní atmosféra a hudba naprosto podmaňující a vždy jsem se těšil na další díl :) Vzhledem k tomu jak to zakončili je ale dobře že další série nebude.

65 (2023)

2 hvězdy za naprosto fantastický námět. Bohužel provedení hrozně stupidní a nepochopitelně špatné :(