Out of Darkness (2022)

Škoda závěru, ten se mi moc nelíbil. Ale do té doby audiovizuální pecka.

Before I Disappear (2014)

Uuuu naprostá lahůdka. Jakto že jsem na to narazil až teď :)

Fargo - Season 5 (2023) (série)

Po slabé 3ce a 4ce návrat ke kořenům. Fargo jak ho máme rádi, závěr naprostá lahůdka.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Jednička byla super a rád se podívám znovu. Bohužel dvojka je úplná tragédie, která mě vůbec nebavila :(

Insidious (2010) odpad!

Já Vám nevím, jak to může mít takové hodnocení? Strašidelné to moc nebylo a ze všeho nejhorší byl hlavní záporák. Ten jak se objevil v celé své kráse tak mi bylo úplně trapně, myslel jsem že koukám na nějakou parodii :(

Buď chlap! (2023) odpad!

Medvěd super, Tatry krásné, ale film hrozný. Super námět, ze kterého se dala udělat skvělá komedie. Bohužel je to celé trapné, smysl nedávající a naprosto postrádající humor :(

Hodina vlka (2019) odpad!

Uživatel choze „Ten obsah filmu tady je dobrej bizár“ To fakt stojí za přečtení, masakr. A vlastně už se ani nemusíte dívat na film :)

Vyproštění 2 (2023) odpad!

Těšil jsem se na pořádný akční nářez a to taky dostal. Jenže z říše sci-fi a fantasy :( Borec sejme 100 chlapů, několikrát ho střelí a bodnou a v pohodě jede dál, sejme dalších 100 chlapů. Pak visí z mrakodrapu, v jedné ruce drží parťačku a druhou se drží, do té kterou se drží ho střelí a on v pohodě drží dál. Dělají z nás blázny.